Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Więcej autostrad na razie nie będzie. Rządowi eksperci tłumaczą

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 września 2019 r. o 08:10 Powrót do artykułu
czyli państwo jest bankrutem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ośle - nie ma potrzeby !!!! S - lepsza bo darmowa . Chyba że Peowcu kręcisz lody to ci wsio rawno .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem inżynierem drogownictwa i pracowałem w firmie zajmującej się przygotowywaniem inwestycji drogowych. Lokalni radni PIS niejednokrotnie mówili, że nie powinno budować się autostrad i dróg ekspresowych, bo one nakłaniają kierowców do szybkiej jazdy, a szybka jazda to wypadki. Powiem tak: to jedna z największych głupot jakie słyszałem. Ci ludzie nie mają pojęcia o bezpieczeństwie ruchu drogowego, a decydują o rozwiązaniach projektowych i o zasadności inwestycji drogowych. Prawda jest taka, że np. na wschodzie Polski nie ma wystarczającej ilości kilometrów autostrad i dróg ekspresowych, ale rząd PIS nie ma pieniędzy ! Rozdali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu dwa pasy i tu w pasy - tylko trzeba stać na bramkach i płacić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podstawą ruchu pasażerskiego miedzy dużymi miastami powinien być transport szynowy.Zmniejszy się obciążenie dróg i zmniejszą się korki,jazda będzie bezpieczniejsza.Szlaki kolejowe potrzebują znacznie mniej miejsca niż drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, Program Budowy Dróg Ekspresowych na lata 2014-20 (z perspektywą do 2023) to 130 mld na 7 lat, a 500+, 300+ i emerytura+ to 60 mld rocznie. Dwa lata bez plusów i mielibyśmy całą sieć autostrad i ekspresówek w budowie. A tak jeszcze trochę poczekamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do inżyniera drogowca - jak nie pałką to go kijem . ale ten pis ? . chłopczyku a kto cię dopuścił w Warsawie do dyskusji jak ty z dalekiego regionu nic znaczącego .wanzolysz i tyle .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ośle - nie ma potrzeby !!!! S - lepsza bo darmowa . Chyba że Peowcu kręcisz lody to ci wsio rawno .
 widzę że piSSowski cham, oj przepraszam wybiorca myśli że wszystko jest ,,darmowe''. Ale jakbyś się ruszył ze swoje koziej wólki i raz w życiu przejechał się prawdziwą autostradą byś widział różnice. Ale twoją WSką na autostardę ciebie nie wpuszczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem inżynierem drogownictwa i pracowałem w firmie zajmującej się przygotowywaniem inwestycji drogowych. Lokalni radni PIS niejednokrotnie mówili, że nie powinno budować się autostrad i dróg ekspresowych, bo one nakłaniają kierowców do szybkiej jazdy, a szybka jazda to wypadki. Powiem tak: to jedna z największych głupot jakie słyszałem. Ci ludzie nie mają pojęcia o bezpieczeństwie ruchu drogowego, a decydują o rozwiązaniach projektowych i o zasadności inwestycji drogowych. Prawda jest taka, że np. na wschodzie Polski nie ma wystarczającej ilości kilometrów autostrad i dróg ekspresowych, ale rząd PIS nie ma pieniędzy ! Rozdali.
 Pomyliłeś partie to za czasów LEWICY(SLD) tak usprawiedliwiali to że nie budują eksprrsówek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nam trzeba dawać robotę dla każdego co wykształcony a nie autostrady! Po co to komu jak kiedyś bez nich tez się jezdzilo? Tusk i ferajna chcili dobrze zarobić na firmach i budowali na potege. Moje dzieci już z dyplomami i to nie za darmo a roboty dla nich zadnej. Chamskie urzędasy w pośredniaku córkę wysyłali do Lidla na kasę a syna chcieli przerobić na szofera do autobusów. PiS robo porządki i dlatego napaść dla nich. Brawo kaczynski i inne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autostrady są płatne - a w Polsce różnica między drogą ekspresową i autostradą są niewielkie 25 cm pasa i wieksze krzywizny i nachylenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydali całą kasę na różne dopłaty to nie będzie już na autostrady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autostrady płatne Ex nie - a różnica prawie prawie żadna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PLATFORMEN GUTEN MORGEN ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o sieć autostrad to dokończenia zostało nie tak wiele - trzeba budować drogi ekspresowe ich standard w Polsce jest bardzo wysoki i prawie nie odbiega od autostrad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk i ferajna chcieli dobrze zarobić na firmach i budowali na potęgę. Moje dzieci już z dyplomami i to nie za darmo a roboty dla nich żadnej. Chamskie urzędasy w pośredniaku córkę wysyłali do Lidla na kasę a syna chcieli przerobić na szofera do autobusów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budować więcej dróg ekspresowych - są do 3,5 tony bezpłatne różnica niewielka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej dróg ekspresowych - są bezpłatne do 3,5 tony !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że teraz buduje się bardzo dużo dróg ekspresowych oddaje się do 400 km rocznie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk i dziadowska ferajna platformersko - ZSLowska chcieli dobrze zarobić na firmach i wiele z firm pobankrutowało. Moje dzieci już z dyplomami i to nie za darmo a roboty dla nich nie było żadnej. Chamskie urzędasy w pośredniaku córkę wysyłali do Lidla na kasę a syna chcieli przerobić na szofera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...