Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Większe klatki dla kur niosek, droższe jajka?

Utworzony przez sitysia, 6 grudnia 2011 r. o 18:55 Powrót do artykułu
unijni idioci znów załatwili nam podwyzke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska dotuje unię od dawna. teraz nawet jajkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Brukseli to takie deb***e debatują że żal mi mojego głosu na TAK dla UE. Kura to kura jeb w łeb i na rosół a nie satelitę jej montować w klatkach. Zajęli by się normalizowaniem standardów baterii do telefonów laptopów, ładowarek, takich rzeczy co lądują w kuble i zanieczyszczają setki tysięcy m3 gleby a nie kurami... marchewce też mam grządki rozszerzyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klatki dla kur można obejrzeć i nabyć w http://Agro-Lech.pl . Czy są one wygodne powiedzieć mogą kury- ja myślę, że kiedy kury miały możliwość chodzenia po podwórku, to były szczęśliwsze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w pobliżu fermy w wólce łabuńskiej (p. Skiby) od dwóch lat nie da sie tu mieszkać własnie po modernizacji - hałas pracujących wentylatorów i nieziemski odór w trakcie wietrzenia lub ładowania odchodów skutecznie odstrasza od kupowania jajek . Tak właśnie wygląda cała prawda o chowie klatkowym. Nie kupujcie jajek z chowu klatkowego to n ie jest hodowla tylko "obóz koncentracyjny" dla kur i okolicznych mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...