Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielki powrót małych sądów

Utworzony przez CyberVampir, 29 listopada 2013 r. o 09:18
Może zatem znajdzie się ktoś odważny i spróbuje przeforsować projekt utworzenia sądu okręgowego w Białej Podlaskiej? Tu jest już tyle spraw, że starczyłoby roboty na dłuuugie lata, a ponadto w niesamowitym stopniu odciążyłoby Lublin. Skończyłyby się dojazdy do sądu po 125 km z Białej, a nawet po ponad 160 km z Terespola w jedną stronę na każdą rozprawę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im mniejsze sądy tym większe kolesiostwo. Ale przecież tu nie chodzi o sprawiedliwe wyroki ale o stanowiska dla prezesów i o pieniądze. Czy się mylę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się lepiej wypowiadać nie będę. Słuchajcie znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokalizacja-polozenia Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasio,przeczytaj sobie co napisał CyberVampir i część odpowiedzi już będziesz miał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym sposobem gumofilcowym przybędzie/niepisanych/członków funkcyjnych.A o to im przeciez chodziło!Nie ważne ,że się ojczyzna wali,ważne ,że im przybywa w kołach! Większych faryzeuszy już na naszej kochanej ziemi nie znajdzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HANBAE WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI. PAN TOMASZ KACZMAREK NIEWĄTPLIWIE PRZYSTOJNY MEZCZmYZNA JEST W MOJEJ OCENIE I NIE TYLKO PORZADJYM DOBRYM FACETEM, KTORY JUZ ZROBIL DUZO DOBREGO A MOGLBY JESZCZE WIECEJ GDYBY SILA ZLEGO BOJACA SIE PANICZNIE SCIGANIA KORUPCJI NIE SPRZYSIEGLA SIE PRZECIWKO KACZYNSKIM, PISOWI, CBA I KAMINSKIEMU. TO Z TEJ WIELKIEJ UCZCIWOSCI BALI SIE I NADAL BOJA JAK DIABEL SWIEXONEJ WODY SCIGANIA AFER KORUPXYJNYCH. TO CO SIE OBECNIE DZIEJE WOKOL PANA KACZMARKA TO Z JEDNEJ STRONY CHEC ZEMSTY A Z DRUGIEJ DANIA DO ZROZUMIENIA INNYM ABY NIE ROBILI TAK SAMO GDYZ W PRZECIWNYM RAZIE CZEKA ICH TO SAMO. CÓŻ POWIEDZIEX, TO PEWNIE WLASNIE ZRODLEM TEGO STRACHU I PRZYJMOWANIA POSTAW OBRONNYCH JEST TA WSPOMNIANA WCZESNIEJ UCZCIWOŚĆ, UCZCIWOŚĆ..... SZKODA ZE TOMASZ KACZMAREK NIE WYKORZYSTAL SWOJEGO NIEWATPLIWEGO UROKU OSOBISTEGO DO ROZPRACOWYWANIA SRODOWISKA PRAWNICZEGO, A W SZCZEGOLNOSCI SRODOWISKA SĘDZIÓW I PROKURATORÓW KTÓRE TOCZY GANGRENA KORUPCJI NEPOTYZMU KOLESIOSTWA I UKŁADÓW. JAK DOTYCHFZAS SLUZBY SA SLEPE I GLUCHE NA DOBIEGAJACE WSZEM I WOBEC SYGNALY SKANDALI WSZELAKIEGO RODZAJU CO POWODUJE DALSZE UMACNIANIE PEWNOSCI PRZEDSTAWICIELI TEGO SRODOWISKA SEDZIOWSKIEGO I PROKURATORÓW O ICH CALKOWITEJ BEZKARNOSCI. CI KTORZY CHXA WALCZYC Z KORUPCJA NEPOTYZMEM KOLESIOSTWEM SITWA I UKLADAMI POWINNI ZASLUGIWAC NA SZACUNEK. DO TAKICH LUDZI ZALICZA SIE PAN KAMINSKI I KACZMAREK KTORYXH OBE NIE UCZCIWA PO CHCE ZETRZEC W PROCZ. UCZCIWOSC W WYDANIU PO I SITWY PRAWNICZEJ, POLITYCZNEJ.... UWAZAM ZE SLUZBY A W SZCZEGÓLNOŚCI CBA POWINNY BARDZO DOKLADNIE ROZPRACOWYWAC I INWIGILOWAC POD KATEM AFERY AMBER GOLD SRODOWISKO PRAWNICZE A PRZEDE WSZYSTKIM SEDZIOW I PROKURATOROW Z GDANSKA I NIE TYLKO. NAJWYRAZNIEJ SA JEDNAK BARDZO ZAOBSORBOWANE SCIGANIEM NIC NIE ZNACZACYCH PLOTEK TAK ABY REKINY MOGLY ROBIC W SPOKOJU I KOMFORCIE CO IM SIE TYLKO PODOBA. TO NIE TAK. TAK SIE NIE ROBI. TAK SIE NIE POSTEPUJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   
Słuchajcie znalazłam tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Dokładnie nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) Sprawdzaliście? http://fw.pl/lokaliz
  Mega :D Dzięki wielkie :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...