Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wierni o kościele: Księża są chciwi

Utworzony przez chwdkrk, 21 lutego 2010 r. o 11:59
Poznałam takiego jednego... na portalu randkowym... szukal przyjaciolki do łózka... heh wykłada psychologie na KULu ) takie mamy czasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Slawek W.' date='21.02.2010, 14:35:21' post='237801'] Czytam komentarze i nie umiem wyjsc z podziwu dla stopnia zaklamania wsrod "wiernych" KK................................................. Niczego nie rozumiesz . Kościół Katolicki to wierni a nie kler . My wierzymy w Boga,chcemy chodzić do świątyń wybudowanych z naszych datków,ale nie tolerujemy występków księży,którzy mają "monopol" na kontakt z Bogiem . KK a kler to nie znaczy to samo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTAT: "Jak któryś z czarnych umoczy w jednej parafii to go rzuca do drugiej. " A co niby ma zrobić- utopić?..... Przecież to taki sam człowiek jak Ty i ja. Żyje wśród zwykłych ludzi, niejednokrotnie sam boryka się z różnymi problemami- tak jak każdy zresztą.Może nawet jest im trudniej . Krytykować można każdego i za wszystko,ale spójrzmy na siebie. Byłbyś inny, lepszy,oddałbyś to co masz biednym....chciałabym w to uwierzyć.Bezsensowna pisanina i krytyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby pomodlic sie do Boga nie potrzebny Ci kosciol wszak Jezus nauczal wszedzie i wszedzie modlil sie do swego Ojca Tu niepotrzebne sa obrazy rzezby itp Na tych dewocjonaliach zarabia kosciol Wiele rzeczy kosciol pozmienial na swoja korzysc Na szczescie nie uczestnicze w tych rytualach a jezeli chodzi o slub, pogrzeb czy te inne uslugi to i bez kosciola tez to bedzie wszak to moj wybor i napewno nie bede chcial aby za pieniadze ktos modlil sia za mnie bo to wstretne. To prawda ze to wilki w owczej skorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do goscia. DLACZEGO PEDOFILE NIE SIEDZA TYLKO ZA KARE PRZENOSZENI SA NA INNA PARAFIE A TAKI ZWYKLY CZLOWIEK SIEDZI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~niunia~ napisał:
Poznałam takiego jednego... na portalu randkowym... szukal przyjaciolki do łózka... heh wykłada psychologie na KULu ) takie mamy czasy
Ciekawe czasy.A Ty zaraz musisz się chwalić.Pewnie Cię nie chciał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A co niby ma zrobić- utopić?..... Przecież to taki sam człowiek jak Ty i ja. Żyje wśród zwykłych ludzi, niejednokrotnie sam boryka się z różnymi problemami- tak jak każdy zresztą.Może nawet jest im trudniej . Krytykować można każdego i za wszystko,ale spójrzmy na siebie. Byłbyś inny, lepszy,oddałbyś to co masz biednym....chciałabym w to uwierzyć.Bezsensowna pisanina i krytyka.
Nie wiem ,czy byłbym lepszy-pewnie nie ,ale to nie ja wychodzę na ambonę i pouczam innych . Zawsze wspomagam instytucje pożytku publicznego(więc coś oddaje biednym) . Czy księża oddają coś ze swojej kasy ? Nie,ogłaszają zbiórki i wierni zrzucają się!!! Szczyt obłudy!!! Gdyby wierzyli w Boga-oddaliby ostatnią szatę potrzebującym !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
Szkoda, że tacy jeszcze powietrze zabierają! Ale szczekaj dalej! Może jakiś pies się zlituje!
Niech się księżulko nie wścieka, może księżulko uśmiercił by za te słowa piszącego? Och tak, mamona za pogrzeb by wpadła. Jakież to katolickie i miłosierne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
barbarowicz napisał:
Gdyby wierzyli w Boga-oddaliby ostatnią szatę potrzebującym !!!
hahahahaha.... na razie są w stanie "szatę" z rencistek zabrać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem osoba w srednim wieku.to co wyprawiaja ksieza niema nic wspolnego z wiara.jest to normalna instytucja ,ktora zarabia pieniadze.jak jest jezus to on wyslucha cie wszedzie jesli masz potrzebe porozmawiania z nim .jesli zas chodzi o owiedzenie wiernych po koledzie to sluzy to poto ,aby wyzbierac wszystkie plotki o swoich parafianach .i jeszcze ,zeby zatrzymali to dla siebie to nie tylko zaraz przy najblizszej okazji przekaze osobie o ktorej byla mowa .czy to jest wporzadku nawet niechce mi sie myslec co sie dzieje po spowiedzi .maja niezly ubaw ,kto zkim i za ile ,ijeszcze ile razy.ostatnio mialam taki przyklad w swoim domu,kiedy to jedna zpracownic firmy naopowiadala o innych pracownikach ,a ksiadz niemalze biegiem przyszedl do mnie po koledzie omijajac moja sasiadke i powiedzial mi o tym .to tez jest w porzadku.chcialabym rowniez wiedziec,czy do chrztu to trzeba prosto ze szpitala czy rodzice z roznych wzgledow zwlekaja czy to finansowych ,lub rodzic nie przebywa w miejcu zamieszkania chwilowo,jest zagranica itp mozna pojsc z dzieckiem nawet 10 letnim i ochrzcic i ksiadz nie powinien stawiac przeszkod i komentowac tego wydarzenia i robic laski,ze gdzies tam po cichu w zahrystji po mszach,ale pieniadze to wezmie te same co normalnie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam ,czepiacie się ! Kler żyje w ubóstwie ! To wy grzeszycie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam daje na tace i co mi zrobita?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~babcia~ napisał:
Oj tam ,czepiacie się ! Kler żyje w ubóstwie ! To wy grzeszycie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duchnik napisał:
Ja tam daje na tace i co mi zrobita?
Dawaj jeszcze więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wierzący bez klechy napisał:
Niech się księżulko nie wścieka, może księżulko uśmiercił by za te słowa piszącego? Och tak, mamona za pogrzeb by wpadła. Jakież to katolickie i miłosierne....
A twoja filozofia to jaka? Marks Engels? A może filozofia Kalego? A mamona się zawsze przyda! A szczególnie po takich typach! Tylko szybko to róbcie bo kasa się kończy! I co zadowolony? Oj wy biedacy! Ale szczekajcie dalej! Tyle możecie! Ha ha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duchnik napisał:
Ja tam daje na tace i co mi zrobita?
NIC.TWOJE PIENIADZE MOZESZ Z NIMI ZROBIC CO ZECHCESZ TYLKO CIEKAWI MNIE BARDZO CZY JAK NIEBEDZIE TYCH PIENIEDZY TO KOSCIOL CI DA.OCHRZCI DZIECKO ,DARMO POZWOLI POJSC DZIECKU DO KOMUNII,WKONCU JAK ZAJDZIE POTRZEBA POCHO.WAC KOGOS BLISKIEGO TEZ ZADARMO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciekawe czasy.A Ty zaraz musisz się chwalić.Pewnie Cię nie chciał.
Podaj namiary, nie ma to jak z księdzem, przynajmniej nie żałuje pieniędzy, bo dostaje za darmo, bo ten co ciężko pracuje na wynagrodzenie to później gorsza sknera, szkoda mu swojego trudu,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepsze jest to że najwięcej do powiedzenia mają ci co z kościołem mają mało do czynienia a na tace nic nie dają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CYTAT: "Jak któryś z czarnych umoczy w jednej parafii to go rzuca do drugiej. " A co niby ma zrobić- utopić?..... Przecież to taki sam człowiek jak Ty i ja. Żyje wśród zwykłych ludzi, niejednokrotnie sam boryka się z różnymi problemami- tak jak każdy zresztą.Może nawet jest im trudniej . Krytykować można każdego i za wszystko,ale spójrzmy na siebie. Byłbyś inny, lepszy,oddałbyś to co masz biednym....chciałabym w to uwierzyć.Bezsensowna pisanina i krytyka.
To też człowiek zgada się, tylko, że on winien jako ksiądz pokazywać inne wartości, a jak nie daje sobie rady, to nei rozumiem po co idzie na księdza, przecież nie ma przymusu bycia księdzem, niech rezygnują, tylko, ze będa musieli pożniej w normalnym zyciu pracować na kazdy grosz potrzebny do zycia, nie byłoby nic za darmo i do tego jakby pracowali to niejednokrotnie za tzw. "parę groszy" w lubelskim tj. ok. 1500 zł. i to już jest bardzo dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO CÓŻ TO I TAK MAŁO W TYM SONDAŻU WYSZŁO...ALE RESZTA PEWNIE JEST ŚLEPA NA FAKTY OBŁUDY TEJ "GRUPY SPOŁECZNEJ" Dobrze, że jest ich coraz mniej...szkoda że coraz więcej zabierają ludziom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...