Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wierni o kościele: Księża są chciwi

Utworzony przez chwdkrk, 21 lutego 2010 r. o 11:59
To że czepi się baby, to jeszcze można zrozumieć, wszak ma między nogami .... Ale jak się przystawia do dzieci to już woła o pomstę do nieba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gtrg napisał:
zdziwiłbyś się widziałem nie raz w trajtku wielgusa,stara kurtka i torba na pasku
To w ramach pokuty za wspolprace z SB i donosy na kolegow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Widzieliście księdza podróżującego MPK ?
a widzieliście bezrobotnego księdza, bo ja nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a widzieliście bezrobotnego księdza, bo ja nie
bezrobotnego nie, ale nieroba tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie oto chodzi by dawać na tace, bo tak wypada, zawsze jest jakiś cel, a jeśli się komuś nie podoba to niech innych nie potępia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam do Was pytanie? A wy jacy jesteście? Święci? Nikt nie jest idealny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chwdkrk napisał:
Księża to w większości banda zboczeńców. Wczoraj przeczytałem że watykan potępił aborcję 9latki zgwałconej przez ojczyma. TO JEST CZYSTE ZBOCZENIE! Życzę im żeby ich zgwałcono najlepiej pod celą.
TO MOŻE OZNACZAC ŻE WATYKAN ZACZYNA RESPEKTOWAĆ "PRAWA" MNIEJSZOŚCI SEKSUALNYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...