Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wisła przerwała wał w Winiarach k. Sandomierza. Fala na Wiśle dotarła na Lubelszczynę

Utworzony przez ma, 7 czerwca 2010 r. o 08:16
a czy czasem Janowiec w nocy nie zostal specjalnie zalany by ochronic kurewski KAZIMIERZ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy woda z Wilkowa dotarła do Zakrzowa??Czy ktoś się orientuje dokąd sięga zalewisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
Czy woda z Wilkowa dotarła do Zakrzowa??Czy ktoś się orientuje dokąd sięga zalewisko.
Tak już jest. Nie wiem jak daleko sięga ale od strony Lasu D. w tych początkowych domach jest ok 30cm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak tam sytuacja na kępie Gosteckiej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie z lubelzszczyzny napisał:
a czy czasem Janowiec w nocy nie zostal specjalnie zalany by ochronic kurewski KAZIMIERZ?????
to pytanie samo się na myśl nasuwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodzą pogłoski, że wał w Janowu został wysadzony. Gdyby to się potwierdziło ludzie by się wściekli. Mój dom został zalany tak jak wiele innych, straty są ogromne - ale ci co uważają się za ważniejszych martwią się o swoje dupska i dziwnym trafem przed warszawą tak często wały puszczają!!! Ale to tylko takie moje przemyślenia, może się mylę.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...