Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Witamy na nowej stronie

Utworzony przez minki, 13 listopada 2008 r. o 21:53
Od dziś dziennikwschodni.pl ma nową szatę. Stronę poddaliśmy gruntownym zmianom, dzięki którym łatwiej dotrzecie do informacji z Waszej okolicy. Staramy się rozwijać i rozbudowywać nasz portal tak, by spełnić Wasze oczekiwania. Stawiamy na szybkość i rzetelność. Dziennikwschodni.pl to lider na Lubelszczyźnie. W październiku naszą stronę odwiedziło ponad 200 tys. użytkowników (dane Gemius), a w sumie, od początku jej istnienia, zajrzało tu ponad dwa miliony ludzi. Teraz nadszedł kolejny etap rozwoju. W oparciu o Wasze opinie wprowadzamy kolejne działy i serwisy informacyjne, kulturalne i sportowe. Znajdziecie też jeszcze więcej najświeższych wiadomości z Waszej okolicy, a w "Regiopedii" sami będziecie mogli tworzyć encyklopedię Waszego regionu. Prace trwały kilkanaście miesięcy i nie należały do najłatwiejszych. Prosimy o Wasze opinie. Redakcja
Ostatnio edytowany 14 listopada 2008 r. o 10:08
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trochę czasu trzeba, aby się przyzwyczaić. może byc ogólnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawie jak w TVN 24. Prawie robi wielką róznicę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
minki napisał:
Od dziś dziennikwschodni.pl ma nową szatę. Stronę poddaliśmy gruntownym zmianom, dzięki którym łatwiej dotrzecie do informacji z Waszej okolicy. Staramy się rozwijać i rozbudowywać nasz portal tak, by spełnić Wasze oczekiwania. Stawiamy na szybkość i rzetelność. Dziennikwschodni.pl to lider na Lubelszczyźnie. W październiku naszą stronę odwiedziło ponad 200 tys. użytkowników (dane Gemius), a w sumie, od początku jej istnienia, zajrzało tu ponad dwa miliony ludzi. Teraz nadszedł kolejny etap rozwoju. W oparciu o Wasze opinie wprowadzamy kolejne działy i serwisy informacyjne, kulturalne i sportowe. Znajdziecie też jeszcze więcej najświeższych wiadomości z Waszej okolicy, a w "Regiopedii" sami będziecie mogli tworzyć encyklopedię Waszego regionu. Prace trwały kilkanaście miesięcy i nie należały do najłatwiejszych. Prosimy o Wasze opinie. Redakcja
Nic gorszego nie mogliście wymyślić?
Ostatnio edytowany 14 listopada 2008 r. o 10:10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezsensowna strona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak konstruktywna krytyka Mnie się podoba. Teraz wszystko jest w jednym miejscu - na głównej stronie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę wiadomości z ostatniej chwili a powinny być w najbardziej widocznym miejscu. Szata graficzna ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haloo a mi się podoba, jest szersza, wszystko łatwo mogę znaleźć...tylko gdzie aktualności? Dobra strona, dobry wschodni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez sensu, mam Mozillę Firefox i wszystko jest dokładnie wypośrodkowane, jakby nie było żadnych ramek itp. Każdy element strony jest jeden pod drugim, nie da się tego czytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezsensowna strona !!! Tamta wersja była lepsza!!! Gdzie są aktualności???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś chyba nie działa poprawnie bo strona jest w Firefox'ie(3,0,4) rozbita na jedna dluuuuga kolumnę nawet pomimo wyłączenia wszelkich dodatków blokujących reklamy natomiast w IE wszystko wygląda poprawnie i naprawdę nieźle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fireFoxUSER napisał:
Coś chyba nie działa poprawnie bo strona jest w Firefox'ie(3,0,4) rozbita na jedna dluuuuga kolumnę nawet pomimo wyłączenia wszelkich dodatków blokujących reklamy natomiast w IE wszystko wygląda poprawnie i naprawdę nieźle
u mnie w firefoxie dziala ok. mam wersje 3.0.4. sprawdzi czy nie masz dodanej strony dziennika w narzedziach w adblock
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bezsensowna strona !!! Tamta wersja była lepsza!!! Gdzie są aktualności???
Aktualności teraz będę umieszczane w środkowej kolumnie wraz ze zdjęciami. Natomiast wiadomości dotyczące przede wszystkim spraw lokalnych będą umieszczane z zakładce „twoje miasto”, umieszczonej w prawej kolumnie. W tym miejscu, z rozwijalnej listy, można wybrać miasto, z którego chcemy czytać wiadomości. Innym sposobem jest kliknięcie na link „miasta” umieszczony w lewym górnym menu, tuz pod winietą Dziennika Wschodniego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
minki napisał:
Od dziś dziennikwschodni.pl ma nową szatę. Stronę poddaliśmy gruntownym zmianom, dzięki którym łatwiej dotrzecie do informacji z Waszej okolicy. Staramy się rozwijać i rozbudowywać nasz portal tak, by spełnić Wasze oczekiwania. Stawiamy na szybkość i rzetelność. Dziennikwschodni.pl to lider na Lubelszczyźnie. W październiku naszą stronę odwiedziło ponad 200 tys. użytkowników (dane Gemius), a w sumie, od początku jej istnienia, zajrzało tu ponad dwa miliony ludzi. Teraz nadszedł kolejny etap rozwoju. W oparciu o Wasze opinie wprowadzamy kolejne działy i serwisy informacyjne, kulturalne i sportowe. Znajdziecie też jeszcze więcej najświeższych wiadomości z Waszej okolicy, a w "Regiopedii" sami będziecie mogli tworzyć encyklopedię Waszego regionu. Prace trwały kilkanaście miesięcy i nie należały do najłatwiejszych. Prosimy o Wasze opinie. Redakcja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fireFoxUSER napisał:
Coś chyba nie działa poprawnie bo strona jest w Firefox'ie(3,0,4) rozbita na jedna dluuuuga kolumnę nawet pomimo wyłączenia wszelkich dodatków blokujących reklamy natomiast w IE wszystko wygląda poprawnie i naprawdę nieźle
W Firefoxie w wersji 3.0.4 wszystko jest OK i pokazuje się poprawnie. Proszę ewentualnie wyczyścić pliki tymczasowe przegladarki Redakcja DW
Ostatnio edytowany 14 listopada 2008 r. o 11:37
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przerost formy nad treścią. Mało przejrzysta. Trudno znaleźć aktualności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubiłem czytać poprzednią wersję! A teraz z przykrością, choć mam "małą maturę" i dyplom "z baza!ru Różyckiego" to myśle , że ktoś wziął dużo kasy , ABY ZROBIĆ ZMIANĘ DLA ZMIANY! tEGO NIE DA SIĘCZYTAĆ, a coś znależć to już w ogóle - klops. Gratuluję Wam i rezygnuję z codziennych odwiedzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaśka napisał:
haloo a mi się podoba, jest szersza, wszystko łatwo mogę znaleźć...tylko gdzie aktualności? Dobra strona, dobry wschodni
witam Oddzielnego modułu "Aktualności" nie ma na naszej nowej stronie. Natomiast wszystkie bieżące informacje będziemy umieszczać w środkowej, głównej kolumnie. Będziemy też częściej zmieniać "czołówkowe" teksty, tak aby strona DW była zawsze aktualizowana na bieżąco. Redakcja DW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszny bałagan, informacje z lublina mieszaja sie z informacjami i innych miast ,uporządkujcie poszczególne kategorie: Lublin, lubelskie, Swidnik itp w zakladki, zupełnie nie potrzebne okienka i odnosniki po lewej i prawej stronie, wprowadza to chaos na stronie. to moje uwagi na pierwszy rzut oka Gest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gest napisał:
straszny bałagan, informacje z lublina mieszaja sie z informacjami i innych miast ,uporządkujcie poszczególne kategorie: Lublin, lubelskie, Swidnik itp w zakladki, zupełnie nie potrzebne okienka i odnosniki po lewej i prawej stronie, wprowadza to chaos na stronie. to moje uwagi na pierwszy rzut oka Gest
Dziękuję za konstruktywne uwagi do naszej strony. W kolumnie środkowej są umieszczane informacje ze wszystkich kategorii, w tym ze wszystkich miast. Natomiast klikając na link „miasta” (umieszczony tuż pod logo DW) w lewej kolumnie widoczne jest menu, gdzie mozna wybrać informacje z poszczególnych miast. W prawej kolumnie, w module „twoje miasto” również można wybrać miasto i czytać informacje z danego regionu. redakcja DW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...