Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Witamy na nowej stronie

Utworzony przez minki, 13 listopada 2008 r. o 21:53
Coś nowego. Prawie na styl TVN24.Ale poczekajmy. Obserwuję tą strone. Narazie jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie lepsza, tak trzymać ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi rowniez sie nie podoba prosze o zmiane na stara wersje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona jest ladna ale mam wrazenie ze otwiera sie o wiele dluzej niz to bylo w poprzedniej wersji. Sprawdzcie serwer, dokupcie lacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajna jednak ta stronka, juz sie przyzwyczailam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I o to właśnie tracicie następnego czytelnika, bo design tej strony jest fatalny. Czemu nie możecie pozostać jak Gazeta Pomorska http://pomorska.pl na starym designie. Nie wiem co dla was się liczy, bardziej szpanerski wygląd czy czytelnik, w starej wersji wszystko było widoczne a tu poukrywane. Na waszym miejscu zrobił bym sondę którą wersję chcą użytkownicy, w końcu to dla nich piszecie, co wy chcecie Kurierowi zaimponować, lepiej tego nie róbcie bo stracicie czytelników właśnie tak jak oni, przez zmiane designu, który i tutaj jest prawie że identyczny. Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona nieczytelna,ogólnie bałagan,stare artykuły na pierwszych stronach,codziennie czytam jedno i to samo,codziennie powinny być artykuły jak w wydaniu gazetowym,nie wszyscy czytelnicy maja dostęp do wydania gazetowego,usuwajcie archiwalne artykuły.weżcie przykład z gazety wyborczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podoba mi się, świetna robota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...