Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wizyta Baracka Obamy w Polsce: Wizy, Białoruś, gaz łupkowy

Utworzony przez jjj, 28 maja 2011 r. o 20:39
Gaz łupkowy, to oto mu chodzi, proszę wymieńcie chociaż jedną korzyść z tej wizyty, ale konkretnie bez lania wody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jjj napisał:
Gaz łupkowy, to oto mu chodzi, proszę wymieńcie chociaż jedną korzyść z tej wizyty, ale konkretnie bez lania wody.
Serio i bez lania wody jak ja to widzę- otóż Amerykanie go wydobędą potem nam go sprzedadzą może drożej od tego Ruskiego,natomiast zyski zasilą konta Madoffów z Wall Street.Nam zostanie to co zostałoby Putinowi gdyby dał wolną rękę Chodorkowskiemu... no i zgliszcza do rekultywacji po wyeksploatowanych złożach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy "ZYLE ZLOTA", ale nie umiemy sie do niej dobrac. Radzicie, zeby te "ZYLE" zostawic w spokoju. Ja mam inny plan. To my rozdajemy karty. Wynegocjowac jak najlepsze warunki "dzierzawy" tych miejsc, preferencyjne ceny sprzedazy gazu Polsce, lub nawet np. 15% z ogolnej ilosci wydobycia gazu dawac Polsce bezplatnie, musza placic Polsce za zuzyta wode itp.itd. Odbija to sobie wyzsza cena sprzedazy do innych panstw jak np. do Rosji bo jej tradycyjne zloza sie wczesniej wyczerpia nisz nasze z lupkow. Kraje Arabskie spia na dolarach, a tez nie umialy wydobywac ropy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzyścią jest dyskusja w zakresie zniesienia wiz dla Polaków. Na próbę zniesiono je już przecież w jednym stanie... W Afganistanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...