Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kur... Ale jesteście żałosni. Już nie macie tematów ??? Jeszcze zróbcie artykuł ile razy chodził do ubikacji i co tam robił czy kope czy siku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem teraz gdzie nie powinno się jeśc  , bo grozi to odruchami wymiotnymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam Dziennik Wschodni do mnie, mam dobry obiad. Z tymi obrazkami to przegięcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenujący temat  celebracją na siłę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co nam takie pierdoły!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech je szczaw i mirabelki, kolega Stefan przygotuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był w Lublinie a jadł w Zajeździe Marta? To pod Kraśnikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie jako pracownikowi budżetówki zamroził już 8 rok płace, płaci jałmużnę w postaci najniższej krajowej i jem chleb i smalec, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur... Ale jesteście żałosni. Już nie macie tematów ??? Jeszcze zróbcie artykuł ile razy chodził do ubikacji i co tam robił czy kope czy siku
Albo jaki kolor kupy miał BRONEK i o jakiej konsystencji,zawsze Qurwa będzie czerwona !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym mu przygotowł wspaniałe dania , że przez tydzień z bardachy by nie wychodził. Srał by dalej niż widział. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie jako pracownikowi budżetówki zamroził już 8 rok płace, płaci jałmużnę w postaci najniższej krajowej i jem chleb i smalec, 
to zmień robotę i nie męcz........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asdeq | Dostaniesz 1 maja. przed wyborami. A później znowu w październiku i za 5 lat następne. a Komor na Mazury macać kury. To drań WSI sowiecki śpioch. A jakie miał s.ranie po tym darmowym żarciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On jest tak PO -rąbany że chyba mu wiagry dodajecie do żarcia i plecie głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę,że dania podane prezydentowi zostały wcześniej sprawdzone,przez odpowiednie służby, czy nadają się do spożycia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie jako pracownikowi budżetówki zamroził już 8 rok płace, płaci jałmużnę w postaci najniższej krajowej i jem chleb i smalec, 
Pracuje fizycznie za najniższą krajową a to nie to samo co grzebanie w papierach!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dupa sk...synowi nie pękła od takiej ilości jedzenia ? Było mu dać szczaw i mirabelki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosna reklama zajazdu Marta. Teraz każdy będzie chciał tam zjeść i urządzić wesele bo przecież... prezydent tam jadł! jakie to polskie...;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję ,że arszenik  mu podali,za 67 lat i totalne lenistwo ,przy monstrualnym bizancjum ,to i tak łagodna kara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do wlasciciela tego zajazdu, czy nasz pozal sie boze prezydent wchodzil na jakies krzesla a moze chociaz na taboret? I ciekawe za co oni placa temu dietetykowi, no chyba ze najpierw masa, potem rzezba, niech Kwachu mu da namiary na swojego, co go na kampanie odchudzal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do wlasciciela tego zajazdu, czy nasz pozal sie boze prezydent wchodzil na jakies krzesla a moze chociaz na taboret? I ciekawe za co oni placa temu dietetykowi, no chyba ze najpierw masa, potem rzezba, niech Kwachu mu da namiary na swojego, co go na kampanie odchudzal.
Krzesła nawet nie, ale wiecznie upier dolony jajami i rosołem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...