Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyli od 11 stycznia do 25 marca nie ma lotów do Lublina, no to miło i fajnie zawieszają jedne aby otworzyć inne połączenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY to takie dziwne....????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no to jakiś żart. Tak się cieszyłem na te loty do Charleroi które dla mnie były świetnym rozwiązaniem a tu proszę. ..nie mam pytań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo i tak odpowiedzi nie ....dostaniesz..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mogą być połączenia skoro dziennikarz nawet nie potrafi poprawnie skopiować nazwy lotniska pisze Charleloi zamiast Charleroi...............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada , ciekawe kto będzie latał do Eindhoven chyba po to by zobaczyć stadion PSV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze! w końcu będę mogła latać normalnie, a nie do katowic albo do krakowa, jak do tej pory, bo nie było nic bliżej. a jeszcze lepiej byłoby, gdyby otworzyli takie połączenie z eindhoven do rzeszowa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobre połączenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy na miotle to można se polatać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Draństwo! Dziadostwo to lotnisko! Najpierw dajecie ludziom, a potem zabieracie! Czy miano Polski B będzie u nas zawsze :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doskonale! w 100% jestem zadowolony ze zmiany. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy polecimy do Warszawy, Wrocławia lub do Pragi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a komu potrzebne są loty do waw, wro i prg ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia. Bo planowałem w tym roku latać raz w miesiącu z brukseli do Lublina. I tez zabierać znajomych żeby pokazać im ten piękny region. Ech co za szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować tak dobre połączenie? Teraz będę musiał przez Warszawę. A samolot za każdym razem był pełny wiec nie wiem kto te badania robił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy w końcu wróci połączenie Liverpool - lublin to poprostu skandal żeby średnio 90% obłożenie każdego lotu na tej trasie nie funkcjonowało od 2 lat i nie było ani razu wspomniane w tymże okresie o planach jego przywrócenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z lotami do Rzymu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie, Liverpool dlaczego na tym kierunku loty nie zostały przywrócone? Kiedy polecimy znów na trasie Lublin - Liverpool i z powrotem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu loty do Holandii najwyższy czas dużo ludzi tam pracuje z naszego regionu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...