Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 lipca 2018 r. o 19:52 Powrót do artykułu
Czy Dyrektor Izby Administracji Skarbowej zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za niekompetencję? Jaka będzie wysokość grzywny pobrana z jego osobistego majątku? To mnie ciekawi jako szarego obywatela, któremu "nieznajomość prawa szkodzi".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety już sprzedana stokrotka litwinom...pewnie się Izba skarbowa do tego dołożyła... Jesteście z siebie dumni chuye??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal! Nikt w tym kraju podatku nie chce płacić a ja jestem samotna matka z 3 dzieci i z alimentów i 500+ ledwo koniec z końcem wiąże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal to jest napierniczyc 3 dzieci ciagnac alimenty i 1500 co mieciac za 3 dzieci i mowic ze sie wiaze ledwie koniec z koncem ;) Za bledy sie placi.. Ogulnie nie widze zwiazku ze sprawą komentarza powyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Dyrektor Izby Administracji Skarbowej zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za niekompetencję? Jaka będzie wysokość grzywny pobrana z jego osobistego majątku? To mnie ciekawi jako szarego obywatela, któremu "nieznajomość prawa szkodzi".
 Wy7rok nie jest prawomocny, zobaczymy, co powie NSA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Dyrektor Izby Administracji Skarbowej zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za niekompetencję? Jaka będzie wysokość grzywny pobrana z jego osobistego majątku? To mnie ciekawi jako szarego obywatela, któremu "nieznajomość prawa szkodzi".
Wy7rok nie jest prawomocny, zobaczymy, co powie NSA.
 Taaa, Optimusa też "gieniusze" od podatków wykończyli. I żadna decyzyjna łachudra (brak: podatków, ZUS, pensji VAT) nie odpowiedział prawnie. Komputery mieli takie sobie, ale działały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to w końcu będą mieli kasę, żeby przy Nałkowskich 230 zatrudnić kogoś dodatkowego do sprawdzania dat ważności produktów, zwłaszcza nabiału :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetne mamy sądy. Wszyscy musimy płacić podatki, ale najbogatsi na lewo wyprowadzają kasę i ich to nie dotyczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musieli sprzedać Stokrotkę Litwinom by mieć kasę dla fiskusa. Jeżeli NSA potwierdzi, to znaczy, że PIS wykończył najlepszą polską firmę handlowĄ i pewnie nie tylko ją. i z tego co wiadomo w kolejce są następne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...