Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włodzimierz Karpiński z Puław będzie ministrem skarbu

Utworzony przez Aneczka89, 19 kwietnia 2013 r. o 13:33
Wiem że Pan Karpiński pracował w ZAP na wysokim stołku bo przecież gdzieś musiał się wtedy ''przechować''.Gdy przeprowadzano konsolidację ZAP powiedział że to decyzja polityczna ciekawe co powie teraz gdy te decyzje zależą od niego i w Tarnów zamieszany jest Graś + familia i koledzy. Ostatnio słyszałem że jego żona która była przez wiele lat chyba nauczycielką, przedszkolanką jest aktualnie z-cą kierownika w ZAP jakie wymagania były na to stanowisko i jak został przeprowadzony proces rekrutacji- tak zwany NEPOTYZM. Piszę o tym bo byłem ostatnio na takiej pseudo rekrutacji mimo o dziwo spełnienia dosyć wysokich wymagań i dojściu do ostatniego etapu dowiedziałem się od znajomego że to jedna wielka farsa i wzięli gościa który nie spełniał kryterium podstawowych. Po prostu zrobiono tak zwaną ustawkę pod znajomego i od kilku osób znajomych też wiem że takie sytuacje mają miejsce jak nawet ktoś spełnia wygórowane i napisane pod konkretną osobę wymagania to zawsze można zaproponować niską stawkę.,... Dobra żeby nie odbiegać od tematu proszę o potwierdzenie lub zaprzeczenie gdyż chcę wiedzieć i zakładam że nie tylko ja. Kiedyś czytałem CV Karpińskiego to jeden wniosek kariera goni karierę i jeżeli ktoś zaczyna od razu po studiach od kierowniczych stołków to daje do myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cichociemny na piedestałach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do przyjęć do roboty - Moją żonę tez tak załatwili. Co ciekawe - niechcący podsłuchała rozmowę w sekretariacie gdy przyszedł decydent który nieświadom jej obecności nawet nie krył się z wymianą informacji pomiędzy przesiadującym tam kolegą z pracy, że już pozamiatane (jeszcze tylko formalność pozbycia się figuranta)... w azotach działa wewnętrzny "nabór" z przykrywką procedur i udziału Urzędu Pracy.... żenada jednym słowem i farsa. Nie znasz kogo trzeba to i angielski pergekt ci nie pomoże....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalski napisał:
Grad przeniósł siedzibę Azotów do Tarnowa to może Karpiński to odkręci?
Taaaaa.... nie przeszkadzał zamiatać Puław do Tarnowa to ma teraz nagrodę. A ty tu, że będzie teraz przenosił do Puław.... buhahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pietrek napisał:
Wiem że Pan Karpiński pracował w ZAP na wysokim stołku bo przecież gdzieś musiał się wtedy ''przechować''.Gdy przeprowadzano konsolidację ZAP powiedział że to decyzja polityczna ciekawe co powie teraz gdy te decyzje zależą od niego i w Tarnów zamieszany jest Graś + familia i koledzy. Ostatnio słyszałem że jego żona która była przez wiele lat chyba nauczycielką, przedszkolanką jest aktualnie z-cą kierownika w ZAP jakie wymagania były na to stanowisko i jak został przeprowadzony proces rekrutacji- tak zwany NEPOTYZM. Piszę o tym bo byłem ostatnio na takiej pseudo rekrutacji mimo o dziwo spełnienia dosyć wysokich wymagań i dojściu do ostatniego etapu dowiedziałem się od znajomego że to jedna wielka farsa i wzięli gościa który nie spełniał kryterium podstawowych. Po prostu zrobiono tak zwaną ustawkę pod znajomego i od kilku osób znajomych też wiem że takie sytuacje mają miejsce jak nawet ktoś spełnia wygórowane i napisane pod konkretną osobę wymagania to zawsze można zaproponować niską stawkę.,... Dobra żeby nie odbiegać od tematu proszę o potwierdzenie lub zaprzeczenie gdyż chcę wiedzieć i zakładam że nie tylko ja. Kiedyś czytałem CV Karpińskiego to jeden wniosek kariera goni karierę i jeżeli ktoś zaczyna od razu po studiach od kierowniczych stołków to daje do myślenia.
To wcale nie jest dziwne,tam wszyscy chleją razem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...