Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
powodzenia ! 98 % cargo odprawiają 3 lotniska , Warszawa, Gdańsk, Katowice. pozostałe - śladowe ilości , Kraków - niecałe 400 ton, Rzeszów - 800 ton, Wrocław - ok. 170 ton
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Guest (23 września 2015 o godzinie 20:27) Ale zobacz rozmach tego cargo w Świdniku. Pomieści cztery wersalki i osiem tureckich dywanów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech, a już myślałem że to kebaba budują. A sumie przez to okienko to mogą sprzedawać alkohol 24h. Będą chyba mieć dużo czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo Żuk! brawo Lublin!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest po prostu świetny rok dla lubelskiego lotniska i zapowiedź coraz lepszej jego przyszłości, 5 nowych kierunków w ciągu roku, baza operacyjna Wizzair a teraz cargo i to jeszcze nie wszystko w tym roku :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co na to gamoń Muszyński? zdaje się, że jeszcze niedawno przekonywał wszystkich o tym, że cargo w PLL to głupia i bezsensowna inwestycja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Super wiadomość! Poprawcie tylko jeszcze drogi w Lublinie, bo masakra wielka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieśmiało pragnę przypomnieć, że przed ostatnimi wyborami parlamentarnymi inna spółka obiecała zainwestować w Lublinie 100 milionów złotych. Z tamtego ostała się już tylko masa... upadłościowa. Ps. Są jeszcze w sieci zdjęcia z podpisywania tamtej umowy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pociągami będą to później rozwozić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pociągami będą to później rozwozić?
ty na plecach będziesz to nosił :D czytałeś wogóle artykuł czy taki nierozgarnięty jesteś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak Polska Wschodnia całkiem dobrze rokuje, wbrew temu co niewybrednie sugerują "sławy" pokroju Palikota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o fuck to superowo pójdę do roboty za 1.500 zapitalać fizycznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hhe.. Ja obecnie korzystam z tego portu i odprawiam towary, pomimo braku terminala. Myślę że to dobra droga Panie Irku. Tak trzymć, może ułatwi nam to procedury celne (mam nadzieje). Do zobaczenia w LUZ niebawem Adam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...