Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojna domowa w Polsce się nie skończyła. Palikot: G... wybiło!

Utworzony przez Gość, 14 lipca 2010 r. o 15:14
!!!! TEN CZLOWIEK JEST JUZ NIEBEZPIECZNY, ON SIE STAL DZIECKIEM SZATANA, A SZATAN WIEMY DO JAKICH OKROPNYCH I PODLYCH I NAWET TRAGICZNYCH RZECZY MOZE SIE POSUNAC. PALIKOT TO CZLOWIEK OPETANY!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co wygaduje palikot jest odrażające jak długo można tego słuchać najwidoczniej PO jest takie same skoro nic z tym faktem nie robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę panu palikotowi aby nad grobami jego najbliższych usłyszał te same brednie które powtarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat Pan Palikot w tej sprawie ma racje i nie szczekajcie pisiaczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak taki człowiek moze być posłem?????pytam się - może zróbmy tak jak w Szwajcarii, gdzie członkowie parlamentu nie otrzymują wynagrodzeń za swoją pracę......może referendum - na pewno frekwencja byłaby większa niż przy wyborach i wtedy by się skończyła nagła chęc do polityki osób , które skończyły filozofie, historię i innych nie mających co robić w życiu...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem że Palikot ma sieczkę w głowie, a ta przegniła i w g...o się zamieniła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowiek chory umysłowo lub zwyrodnialec chory z nienawiści (palik....) może tak pastwić się nad trumnami zmarłych w katastrofie i ich rodzinami.PO pokazuje prawdziwą twarz szyderstwa i fałszu popierając tego osobnika .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klara napisał:
jak taki człowiek moze być posłem?????pytam się - może zróbmy tak jak w Szwajcarii, gdzie członkowie parlamentu nie otrzymują wynagrodzeń za swoją pracę......może referendum - na pewno frekwencja byłaby większa niż przy wyborach i wtedy by się skończyła nagła chęc do polityki osób , które skończyły filozofie, historię i innych nie mających co robić w życiu...........
Jestem za żeby p(osłowie) nie pobierali wynagrodzeń, a ja nie znam żadnego p(osła) z pisu który na to pójdzie.A Palikot na pewno by się zgodził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No po troszeczku i wyjdzie na jaw cała prawda o L. Kaczyńskim. przecież Prezydent na uroczystości w Katyniu nie mógł się spóźnić a pewnie piloci mieli się zesrać w gacie ale wylondować bo tylko to się liczyło prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apel do dziennikarzy! Palikot nie jest z Lublina ale z Bilgoraja! Bilgoraj a nie Lublin. Nie robcie wiochy z Lublina blagam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Kamil~ napisał:
Jestem za żeby p(osłowie) nie pobierali wynagrodzeń, a ja nie znam żadnego p(osła) z pisu który na to pójdzie.A Palikot na pewno by się zgodził.
paligłup niech zacznie płacić podatki w polsce, a nie na wyspach cura cao. a ja nie zanm żadnego posła z PiS, który robił takie przewały finansowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Lublinianin~ napisał:
Akurat Pan Palikot w tej sprawie ma racje i nie szczekajcie pisiaczki.
to nie jest żaden "PAN" po takich panach to mój dziadek na konia wsiadał, to wiskowy głupek(filozof szpagatowy), który dorobił sie na koneksjach teścia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy szanowna eminencja Palikot mógłby zająć się robieniem czegoś konkretnego dla Lubelszczyzny, która jest najbiedniejszym regionem Polski zamiast bawić się w wielka politykę? Ta jego retoryka psu na budę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Lublinianin~ napisał:
Akurat Pan Palikot w tej sprawie ma racje i nie szczekajcie pisiaczki.
JUDE ???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kirk napisał:
No po troszeczku i wyjdzie na jaw cała prawda o L. Kaczyńskim. przecież Prezydent na uroczystości w Katyniu nie mógł się spóźnić a pewnie piloci mieli się zesrać w gacie ale wylondować bo tylko to się liczyło prawda?
KOMUCH ????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas odwiedzić tego Pana i plunąć mu w twarz .. to będzie frajda bezcenna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szmalcownik wydawał na pewną śmierc np. Żydów Niemcom w czasie wojny. Od słowa: "szmal" = pieniądze PS. Janusz Palikot nie jest potrzebny ani PO, ani Polsce, ani nawet światu, a działa na zlecenie ze Wschodu. COŚ DO PO-CZYTANIA [BLOGGER 'matka-kurka' PISZE]: 1) Czy to prawda, że Marian Palikot, ojciec Janusza Palikota, w czasie II WŚ był szmalcownikiem i za pieniądze wysyłał polskich Żydów do Majdanka i Auschwitz? 2) Czy to prawda, że w latach 1945-47 Marian Palikot stał się nagle człowiekiem niezmiernie zamożnym? A działo się to w tym czasie, gdy ludzie tracili majątki z powodu zniszczeń wojennych i nacjonalizacji. 3) Czy to prawda, że Marian Palikot uciekł z Biłgoraja na całe dwa lata, a bezpośrednią przyczyną tej ucieczki, była identyfikacja szmalcowników przeprowadzona przez żołnierzy polskich, na rynku w Biłgoraju? 4) Czy to prawda, że niejaki Jakub Schumann, polski Żyd, szantażowany i wydany przez Mariana Palikota nazistom, cudem ocalały z transportu do obozu koncentracyjnego, odwiedził rodzinę Palikotów w roku 1963? 5) Czy to prawda, że Jakubem Schumannem natychmiast zajął się przyjaciel rodziny Palikotów, członek KM PZPR Dechnik? 6) Czy to prawda, że po tej interwencji losy Jakuba Schumanna są nieznane? 7) Czy to prawda, że Marian Palikot był alkoholikiem i przyczyną jego śmierci było przysłowiowe „zapicie na śmierć”? 8) Czy top prawda, że nieprzytomnie pijany Marian Palikot zmarł na chodniku? 9) Czy to prawda, że Janusz Palikot był świadkiem śmierci swojego ojca Mariana Palikota i nie udzielił ojcu pomocy? 10) Co stało się z majątkiem Mariana Palikota? Kto był spadkobiercą i czy pieniądze zdobyte na tak ohydnym procederze zostały zainwestowane w firmy Janusza Palikota? 11) Czy z powodu przeżyć z dzieciństwa i wychowania odebranego od ojca mordercy i alkoholika, Janusz Palikot nie doznał trwałego urazu psychicznego? 12) Czy Janusz Palikot powinien poddać się badaniom w klinice psychiatrycznej, aby sprawdzić jaki wpływ ma przeszłość ojca mordercy i alkoholika, na obecną działalność Janusza Palikota, która nosi znamiona poważnych zaburzeń psychicznych. 13) Czy ciało Mariana Palikota nie powinno być ekshumowane, aby zbadać przyczynę śmierci i ewentualny udział osób trzecich, w tym Janusza Palikota? 14) Czy to nie dziwne, że Janusz Palikot syn alkoholika, który widział tragedię ojca i własną, buduje fabrykę z tanim alkoholem, przyczyną milionów podobnych nieszczęść? Czy takie zachowanie nie świadczy o wyjątkowo cynicznej naturze Janusza Palikota, chęci zysku za wszelką cenę przypominającej zachowania ojca? 15) Czy Janosz Palikot chcąc odkupić winy ojca, nie powinien zamieścić na swoim blogu fotografii swojego ojca, aby poszkodowani przez Mariana Palikota Żydzi oraz ich krewni, mogli rozpoznać swojego oprawcę? 16) Czy Janusz Palikot, który najprawdopodobniej zainwestował brudne i krwawe pieniądze Mariana Palikota, nie powinien wypłacić rodzinom prześladowanych Żydów odszkodowania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wbijajcie na forum kuriera pod podobnym artykułem. Ktoś nieźle rozpracował rodzinkę Palikota. Niezły szok. Szmalcownik i żydówka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dziś wiem, że nasze postoje i powolne tempo jazdy były wymuszone przez ścigającą nas delegację z premierem Tuskiem, który koniecznie chciał dotrzeć do Smoleńska przed nami. W pewnym momencie limuzyna z Donaldem Tuskiem minęła nas i dopiero wtedy pozwolono nam normalnie jechać. " W jaki sposób samochód osobowy (limuzyna) jadący daleko za autokarem (były postoje, czyli nie jeden) może spowodować jego wolniejszą jazdę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem dumny, ze mieszkam w miescie Palikota! Trzymaj sie Janusz! Dotrzemy do prawdy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...