Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojna domowa w Polsce się nie skończyła. Palikot: G... wybiło!

Utworzony przez Gość, 14 lipca 2010 r. o 15:14
adas napisał:
Jestem dumny, ze mieszkam w miescie Palikota! Trzymaj sie Janusz! Dotrzemy do prawdy!
Czy to prawda o tym szmalcownictwie? Czy pan Janusz zadba o ochronę dobrego imienia? Bo jak popatrzymy na życiorysy Tuska, Palikota, Niesiołowskiego... trzeci świat w swojej demokracji wypada lepiej. Kto nami rządzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy to prawda o tym szmalcownictwie? Czy pan Janusz zadba o ochronę dobrego imienia? Bo jak popatrzymy na życiorysy Tuska, Palikota, Niesiołowskiego... trzeci świat w swojej demokracji wypada lepiej. Kto nami rządzi?
pacholęta Kaima?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adas napisał:
Jestem dumny, ze mieszkam w miescie Palikota! Trzymaj sie Janusz! Dotrzemy do prawdy!
Niema go kto chwalic, to sie sam wpisuje i chwali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pacholęta Kaima?
Kto to jet "Kaim"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~wojtek~ napisał:
Kto to jet "Kaim"
PREZYDENT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W 1982 roku ubiegłego wieku w mieszkaniu przy ul. Chłodnej w Warszawie funkcjonariusze SB znaleźli kilkanaście tysięcy ulotek, farbę drukarską, granaty z gazem łzawiącym, naboje i materiał wybuchowy. Następnego dnia rzecznik rządu publicznie stwierdził, że SB znalazła to wszystko w mieszkaniu wynajmowanym przez ks. Jerzego Popiełuszko. W latach 2000 IPN ustaliła, że była to mistyfikacja służb specjalnych PRL i dezinformacja ówczesnych mediów... Po ponad 28 latach od tamtych zdarzeń ks. Jerzy Popiełuszko został błogosławionym - jeden z jego psychicznych oprawców bez żadnych problemów wydaje sobie tygodnik... Wczoraj poseł Palikot - dzisiaj utworzona z opercyjnych funduszy WSI stacja TV... Wiecie jaki z tego wszystkigo morał płynie? Wierz ewentualnie własnej intuicji i ofiar rodzinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jababu napisał:
Wbijajcie na forum kuriera pod podobnym artykułem. Ktoś nieźle rozpracował rodzinkę Palikota. Niezły szok. Szmalcownik i żydówka.
A co ma jego rodzina do niego samego? To już z patologicznych ludzi nie może wyrosnąć dobry człowiek? Wasze gadanie przedstawia zasadę, że jak ktoś jest z "dobrego domu" to na pewno nie zejdzie na psy. Widzę, że ciemny lud kupuje, cytując Kurskiego, wszelkie historyjki z dziadkiem w Wermahtu włącznie a teraz szmalcownik i żydówka, ciekawe czemu żony nie wydał nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Wojtek~ napisał:
szmalcownik wydawał na pewną śmierc np. Żydów Niemcom w czasie wojny. Od słowa: "szmal" = pieniądze PS. Janusz Palikot nie jest potrzebny ani PO, ani Polsce, ani nawet światu, a działa na zlecenie ze Wschodu. COŚ DO PO-CZYTANIA [BLOGGER 'matka-kurka' PISZE]: 1) Czy to prawda, że Marian Palikot, ojciec Janusza Palikota, w czasie II WŚ był szmalcownikiem i za pieniądze wysyłał polskich Żydów do Majdanka i Auschwitz? 2) Czy to prawda, że w latach 1945-47 Marian Palikot stał się nagle człowiekiem niezmiernie zamożnym? A działo się to w tym czasie, gdy ludzie tracili majątki z powodu zniszczeń wojennych i nacjonalizacji. 3) Czy to prawda, że Marian Palikot uciekł z Biłgoraja na całe dwa lata, a bezpośrednią przyczyną tej ucieczki, była identyfikacja szmalcowników przeprowadzona przez żołnierzy polskich, na rynku w Biłgoraju? 4) Czy to prawda, że niejaki Jakub Schumann, polski Żyd, szantażowany i wydany przez Mariana Palikota nazistom, cudem ocalały z transportu do obozu koncentracyjnego, odwiedził rodzinę Palikotów w roku 1963? 5) Czy to prawda, że Jakubem Schumannem natychmiast zajął się przyjaciel rodziny Palikotów, członek KM PZPR Dechnik? 6) Czy to prawda, że po tej interwencji losy Jakuba Schumanna są nieznane? 7) Czy to prawda, że Marian Palikot był alkoholikiem i przyczyną jego śmierci było przysłowiowe „zapicie na śmierć”? 8) Czy top prawda, że nieprzytomnie pijany Marian Palikot zmarł na chodniku? 9) Czy to prawda, że Janusz Palikot był świadkiem śmierci swojego ojca Mariana Palikota i nie udzielił ojcu pomocy? 10) Co stało się z majątkiem Mariana Palikota? Kto był spadkobiercą i czy pieniądze zdobyte na tak ohydnym procederze zostały zainwestowane w firmy Janusza Palikota? 11) Czy z powodu przeżyć z dzieciństwa i wychowania odebranego od ojca mordercy i alkoholika, Janusz Palikot nie doznał trwałego urazu psychicznego? 12) Czy Janusz Palikot powinien poddać się badaniom w klinice psychiatrycznej, aby sprawdzić jaki wpływ ma przeszłość ojca mordercy i alkoholika, na obecną działalność Janusza Palikota, która nosi znamiona poważnych zaburzeń psychicznych. 13) Czy ciało Mariana Palikota nie powinno być ekshumowane, aby zbadać przyczynę śmierci i ewentualny udział osób trzecich, w tym Janusza Palikota? 14) Czy to nie dziwne, że Janusz Palikot syn alkoholika, który widział tragedię ojca i własną, buduje fabrykę z tanim alkoholem, przyczyną milionów podobnych nieszczęść? Czy takie zachowanie nie świadczy o wyjątkowo cynicznej naturze Janusza Palikota, chęci zysku za wszelką cenę przypominającej zachowania ojca? 15) Czy Janosz Palikot chcąc odkupić winy ojca, nie powinien zamieścić na swoim blogu fotografii swojego ojca, aby poszkodowani przez Mariana Palikota Żydzi oraz ich krewni, mogli rozpoznać swojego oprawcę? 16) Czy Janusz Palikot, który najprawdopodobniej zainwestował brudne i krwawe pieniądze Mariana Palikota, nie powinien wypłacić rodzinom prześladowanych Żydów odszkodowania?
POPIERAM , MASZ RACJE [ TYLKO MNIE DZIWI DLACZEGO GO MEDJA NAGŁAŚNIAJĄ TEGO DURNEGO palikota ] niema co się dziwić że cały świat ma nas za pomylonych ludzi [ wale tego palikota i zasrany ;po; kaszaloT !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mysle,ze teraz ci co sie boja beda zwalac wine na pilotow i L.Kaczynskiego.Pilot ponoc rzekl,ze go zabija gdy nie wyladuje.Moim zdaniem nie swiadczy to jeszcze o przyczynie katastrofy a media podadza to,co chca.Dlaczego koncentruja siec tylko wokol zalogi i L.Kaczynskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodak napisał:
POPIERAM , MASZ RACJE [ TYLKO MNIE DZIWI DLACZEGO GO MEDJA NAGŁAŚNIAJĄ TEGO DURNEGO palikota ] niema co się dziwić że cały świat ma nas za pomylonych ludzi [ wale tego palikota i zasrany ;po; kaszaloT !!!
GDYBY WYGRAŁ YARO JUŻ NA ULICACH STAŁY BY SZUBIENICE I SZAFOTY,A NARAZIE TO TYLKO PYSKÓWKA ALE LUDU MÓJ LUDU DO CZASU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Zuza~ napisał:
Mysle,ze teraz ci co sie boja beda zwalac wine na pilotow i L.Kaczynskiego.Pilot ponoc rzekl,ze go zabija gdy nie wyladuje.Moim zdaniem nie swiadczy to jeszcze o przyczynie katastrofy a media podadza to,co chca.Dlaczego koncentruja siec tylko wokol zalogi i L.Kaczynskiego?
TAK NAJLATWIEJ,BO ZMARLI NIE MOGA SIE BRONIC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodak napisał:
POPIERAM , MASZ RACJE [ TYLKO MNIE DZIWI DLACZEGO GO MEDJA NAGŁAŚNIAJĄ TEGO DURNEGO palikota ] niema co się dziwić że cały świat ma nas za pomylonych ludzi [ wale tego palikota i zasrany ;po; kaszaloT !!!
Jeśli odpowiesz tym samym językiem zwolennikom PiS narazisz się na gromy ,ja też mam prawo mieć własne zdanie i nie musi byc ono tożsame z pańskim. ps.Radzę poczekać na orzeczenie sądowe o przyczynach katastrofy a nie dopatrywać się spiskowej teorii dziejów.!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarzuca się PiS i J. Kaczyńskiemu, że się nie zmienił, że nadal używa takiego samego języka jak przed 10.04. Jednak w czasie kampanii wyborczej Prezes PiS wyciągnął rękę do zgody. A jak było odpowiedz PO. Kolejne ataki, kalumnie Palikot, Niesioła, Nowaka i w końcu samego Tuska. Ci panowie udowodnili, że nie zasługują by funkcjonować w życiu publicznym Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zarzuca się PiS i J. Kaczyńskiemu, że się nie zmienił, że nadal używa takiego samego języka jak przed 10.04. Jednak w czasie kampanii wyborczej Prezes PiS wyciągnął rękę do zgody. A jak było odpowiedz PO. Kolejne ataki, kalumnie Palikot, Niesioła, Nowaka i w końcu samego Tuska. Ci panowie udowodnili, że nie zasługują by funkcjonować w życiu publicznym Polski.
BYŁO WYCIĄGNIĘCIE RĘKI DO PRZYJACIÓŁ ROSJAN A TERAZ P BRUDZIŃSKI MÓWI W "RUSKIEJ TRUMNIE" WINNO BYĆ ROSYJSKIEJ GDYŻ TO SĄ YARA PRZYJACIELE JAK TAK MOŻNA ZIONĄĆ CYNIZMEM LUDZIE.....................E ,LUDZIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE CZY NIE CZUJECIE TEJ HIPOKRYZJI.JAK MOŻNA BYĆ TAK PRZYTŁAMSZONYM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopaczyna dobrze kwęka , że gówno wybiło - ale o tym decydują wyborcy. A profesor Bartoszewski mówił - pedofil, nekrofil, Radek - prezydentem niech będzie niski - nie mały. Ale wyborcy dali się złapać na sygnet z tombaku kupiony na bazarze i skserowany tytuł hrabiowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paligłup napisał:
chłopaczyna dobrze kwęka , że gówno wybiło - ale o tym decydują wyborcy. A profesor Bartoszewski mówił - pedofil, nekrofil, Radek - prezydentem niech będzie niski - nie mały. Ale wyborcy dali się złapać na sygnet z tombaku kupiony na bazarze i skserowany tytuł hrabiowski
PRZYNAJMNIEJ PRZYJEMNIEJ SPOJRZEĆ I NIE KONUS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEPALIGŁUP napisał:
PRZYNAJMNIEJ PRZYJEMNIEJ SPOJRZEĆ I NIE KONUS.
PEEEEDZIO ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
PEEEEDZIO ???
TEN CO MA DZIECI TO NIE PEDZIO GORZEJ Z TYM DRUGIM 62 LATA W "CZYSTOŚCI"?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Palikot tak trzymać. Nie głosowałem na pana ale w przyszłych wyborach ma pan mój głos. Tylko pan ma ja... z całej tej zgraji platformianych eunuchów żeby przeciwstawić się skomlającym pisuarom. Tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miron napisał:
Panie Palikot tak trzymać. Nie głosowałem na pana ale w przyszłych wyborach ma pan mój głos. Tylko pan ma ja... z całej tej zgraji platformianych eunuchów żeby przeciwstawić się skomlającym pisuarom. Tak trzymać.
JUDE ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...