Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wolne media czy wolne żarty?

Utworzony przez Boberek666, 14 stycznia 2022 r. o 16:08 Powrót do artykułu
Żartem, a nawet całym kabaretem, jest periodyk "Podlasianin".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy " Podlasianin" był DOTOWANY? A jeżeli był, to czy przy braku dotacji utrzyma jedyną i słuszną linię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Ewelino, a jak nazwać wyłaczanie możliwości komentowania pod wieloma artykułami? Kto ustala kryteria tego procederu? Mój krytyczny komentarz, dotyczący artykułu nt wyboru nowego patrona szkoły pielęgniarek, który umiesciłem, a następnie , usunąłem, żeby edytować, nagle po raz drugi nie mógł się już ukazać, bo " dyskusja została zamknięta". Dlaczego? Bo zabolało kogoś parę uokumentowanych słów prawdy o tzw "wyklętym"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Ewelino, a  jak nazwać wyłaczanie  możliwości komentowania pod wieloma artykułami?  Kto ustala kryteria tego procederu?
  Faktycznie, nader często brak jest możliwości dodawania komentarzy, a przypadki usuwania „niewygodnych” nagminne. Niestety na postawione powyżej zapytanie nie spodziewałbym się jakiejkolwiek odpowiedzi, zwłaszcza od Ewelinki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może pora na to, żeby zastanowić się, po co są radni? Może taniej by było, gdyby zostawić tylko budżet obywatelski zwiększony kwotowo o diety radnych i twardo egzekwować jego realizację? Wtedy byłoby naprawdę demokratycznie, bo to mieszkańcy, a nie działacze partyjni, mieliby głos w konkretnych sprawach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewelinka Burda - - Dziekuję za te zdania. Nie jest to reportaż, czy sprawozdanie, a opinia: Dzienniknie partycypuje? Jak ma partycypować, ale POpierać, kogo trzeba, potrafi. Większość czytelników wie, kto jest kto, ale są i naiwni. W Białej NIE MA mediów, po prostu nie ma. czyt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Faktycznie, nader często brak jest możliwości dodawania komentarzy, a przypadki usuwania „niewygodnych” nagminne.
  Na potwierdzenie powyższego groteskowi cenzorzy maniakalnie usunęli wpis mojego autorstwa wspominający PIM-a.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...