Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Apeluje się do kierowców aby stojące autobusy.... Niby racja jest ale nie chciałbym być kierowcą po....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że małemu nic nie będzie, a dla pozostałych dzieci będzie to dobra lekcja tego, jak zachować ostrożność na drodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz odrazu apeluj do kierowców cymbale. Za apeluj do rodziców niech nauczą rozglądać swoje dzieci i trzymać się z dala od jezdni a nie biegają i grają obok ulicy a nawet na ulicy aż nie raz mam ochotę wyjść i przetłumaczyć w te durne berety tak zwanych rodziców. I mi nie gadaj zaraz ze zapierdalaja 200km/h malolaty bo najebanych jeździ o wiele więcej czy mających prawko a siedzieli za kółkiem X lat temu i później się dziwić czego wypadki ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że nie zginął.... dzieciaki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz odrazu apeluj do kierowców cymbale. Za apeluj do rodziców niech nauczą rozglądać swoje dzieci i trzymać się z dala od jezdni a nie biegają i grają obok ulicy a nawet na ulicy aż nie raz mam ochotę wyjść i przetłumaczyć w te durne berety tak zwanych rodziców. I mi nie gadaj zaraz ze zapier***aja 200km/h malolaty bo naje***ych jeździ o wiele więcej czy mających prawko a siedzieli za kółkiem X lat temu i później się dziwić czego wypadki ....
  Co się podniecasz? Dzieciak jak to dzieciak, nie pomyślał. Tyle w temacie. Widać,  że dzieci nie masz singlu jeden z CB radio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...