Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To była moja ostatnia wizyta na meczu w Łęcznej. Byłam z mężem i córeczką na sektorze tzw. rodzinnym. Może sponsor zainteresuje się jak organizowane są mecze w Łęcznej. Najważniejsi są kibole.
Zrozum kobieto, że mecz na stadionie to nie rozrywka dla kobiet i małych dzieci, tylko dla mężczyzn!! To tak jakbyś weszła do obory i miała pretensje do krowy, że ci brzydko pachnie - nie chcesz wąchać, nie wchodź, są całkiem inne miejsca, gdzie ci ładnie zapachnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak jak w krajach muzułmańskich,kobiety nie mają praw( mi.n do polityki) tak i Ty przywłaszczasz sobie wyłączność do piłki nożnej.Szowinista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak jak w krajach muzułmańskich,kobiety nie mają praw( mi.n do polityki) tak i Ty przywłaszczasz sobie wyłączność do piłki nożnej.Szowinista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianie piszący cały czas BZDURY ze na meczach  w Łęcznej jest was więcej niż kibicow miejscowych puknijcie się w te wasze puste głowy. Każdy kto ma karnet albo kupuje bilet podaje swoje dane które sa dostępne w systemie i z ciekawości sprawdziłem kilka spotkan i co z Lublina kibicow najwięcej było 451!!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Zamościa do Łęcznej trochę za daleko a do Lublina to z chęcią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma tematu lublina . W Łęcznej tylko Górnik w Lublinie tylko Motor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poparcie dla tego pomysłu. W Lublinie będzie na meczach co najmniej 2x więcej kibiców niż w Łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...