Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wrócił z Chin i poprosił o profilaktyczne przebadanie na koronawirusa. Trafił do szpitala

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lutego 2020 r. o 16:44 Powrót do artykułu
Bardzo dobrze. Zastosowano właściwą procedurę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie że jestem pesymistą ale... Ten wirus dojdzie do nas jak już nie jest... Tak naprawdę nic o nim nie wiadomo... Jaki jest okres inkubacji ? A jeśli nie dwa tygodnie tylko trzy lub miesiąc ? Z założenia do puki nie ma paniki i uważają że panują nad sytuacją to cicho siedzą... Ja uważam moje prywatne zdanie że taki kraj jak Chiny jak się przyznał do czegoś co nie potrafi sam powstrzymać i uderzy to w mld dol w gospodarkę państwa to jest coś na rzeczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć gościa w siakiejś izolatce na pół roku. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Procedurą pandemii nie powstrzymamy. Jeśli dalej można swobodnie podróżować z Chin, Włoch a okres wylęgania jest ok 14-21 dni, to mamy przerąbane. Uważam, że powinno się zamknąć granice i trzeba na tyłkach siedzieć a nie podróżować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Axel to siedź na tyłku i dalej zawijaj swe mądrości w te sreberka. Myślisz, że jak zamkniesz się w mieszkaniu to żadna choroba cię nie dopadnie? Zamknij granice i... licz straty. To nie pierwsza epidemia tego typu i świat sobie dobrze radzi. Dziwi mnie zachowanie podróżnego. Dobrze się czuje, żadnych objawów, młody, silny, zdrowy, a pcha się do izolatki na 3 tygodnie. Jakaś schizofremia, czy kuzyn Axel'a? A przecież to jest zwykly wirus grypy. To co Axel zrobi, gdy się dowie, że nowotwórem można również się zarazić jak... np. grypą?! Zwierzęta już tak zarażają się, kiedy poznamy pierwszy udokumentowany przypadek wśród ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...