Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Współtwórca "Dekalogu": Kiedyś brałem kokainę

Utworzony przez mosquito, 11 grudnia 2009 r. o 13:32
dajcie mu spokój ! O ile pamiętam nigdy nie kandydował do tytułu mistrza etyki i moralności. Premier też jarał, - no i co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomału wychodzi szydło z worka (sukienka, sproszkowany lek ). Najgorsza jest AGORA bo ranny tekst wraz z komentarzami wsadziła do magazynu i teraz apiat od nowa klepie ten sam temat. W dodatku robi się mecenasem Pana Piesiewicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zrozumcie obracam się w środowisku złodziei, oszustów i krętaczy. Rąbnąłem co prawda jedną brykę we Włoszech ale to przecież drobnostka. Jestem w tym srodowisku bo jest ono cenne i wartościowe." Jakże trafny komentaż znalazłem na forach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Zrozumcie obracam się w środowisku złodziei, oszustów i krętaczy. Rąbnąłem co prawda jedną brykę we Włoszech ale to przecież drobnostka. Jestem w tym srodowisku bo jest ono cenne i wartościowe." Jakże trafny komentaż znalazłem na forach
Komentarz oczywiście - przepraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co raz jakis autorytet pada w gówno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy wiecie że włascicielami wielu znanych firm sa byli ebecy albo tajni super ubecy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
co raz jakis autorytet pada w gówno
Autorytet Wybiórczej i tym podobnych mediów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy forowicze zauważyli czas przesły. Kiedyś ,a nie teraz. Nie za bardzo rozumię Pana P. i jego otwartosci wobec glupoty i zasciankowosci niektorych internautow. Tylko tepak nie ma ciekawosci. Sprobowal kiedyś i wie,że narkotyk robi innego człowieka nie tego jakiegozrobili Tatuś z Mamusią. Chciał byc sobą .Czy to trudno zrozumiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...