Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wszystko o strefie parkowania na czacie Dziennika

Utworzony przez aaa, 6 listopada 2012 r. o 20:34 Powrót do artykułu
Pytanie do kolegów tych zaproszonych osób. Może nie bezpośrednio na temat. Zmieńcie długość świateł dla pieszych na ul. Diamentowej! Jakiś de-l tak je ustawił, że mimo że sa toświatła na przysk to dla pieszych zielone świecisię, że można przejść ulicę 4-razy a dziesiątki kierowców i pasażerów stoją i patrzą jak przechodzą 2-3 osoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilkakrotnie parkowałem w płatnej strefie, za każdym razem miałem kłopot z zauważeniem parkomatu - dla mnie ich kolor zlewał się z tłem (fakt noszę okulary - ale nie ja jeden) - myślę, że powinny mieć inny jaskrawy kolor, żeby z daleka były widoczne. Przykłady róg Jasnej i Wieniawskiej (cześć elewacji i schodki mają bardzo podobny kolor), Jasna z tyłu sądu - samochody, śmietniki zasłaniają czasami parkomat. Teraz wiem gdzie szukać, ale za pierwszym razem zawsze miałem problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj pierwszy raz parkowałam w strefie płatnej. Parkometry są skandaliczne. Kto odpowiada za zakup takiego badziewia? Kilka guzików, przycisków , a nie ma żadnej instrukcji obsługi. No i ten piękny napis: parkomat nie wydaje reszty. Co to ma być?! Trzy godziny parkowania 7,20. Nie ma informacji jakie monety parkometr przyjmuje, czy jak będę wrzucać 5 groszy to też przyjmie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...