Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Wszystko przed nami" już za nami. "Lubelski" serial zniknie z anteny

Utworzony przez andi, 22 marca 2013 r. o 10:59
bez sensu, jeden z lepszych seriali, szkoda fajnie się oglądało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajebisty serial szkoda by było gdyby zniknął z anteny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serial totalna kicha i porażka !!! bardzo dobrze ,że takiej szmiry już w telewizji nie będzie.Tam Lublin był w dwóch ujęciach przez cały czas trwania serialu. To nie był wielki wysiłek promujący nasze miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem wsciekla!!!!Ten serial jest taki normalny ,fajni aktorzy nie opatrzeni ,piekni i zdolni,troche za malo Lublina,ale mogloby sie cos zawsze zmienic!!! MAM DOSC OGLUPIAJACYCH PROGRAMOW W STYLU "TRUDNE SPRAWY "CZY "DLACZEGO JA" Mysle ,ze niedlugo nie bedzie co ogladac w tv,do czego to dochodzi?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdejmują go z anteny jak w końcu się rozkęcił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robili wszystko żeby zdjąć ten serial z anteny. najpierw sama pora emitowania później znów zmiana na wtorek i później znów zmiana na tą samą niekorzystną porę. widocznie ratusz nie posmarował komu trzeba w tvp a wiadomo bez tego ani rusz !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Do serialu Ratusz dołożył 600 tys. zł, licząc na promocyjny sukces" ... sukces jest. Od lat liczba mieszkańców Lublina się zmniejsza. Ostatni gasi światło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Produkcja miała zbyt małą widownię. Ostatnie odcinki zebrały zaledwie 1,39 mln widzów, jesienią nie było wiele lepiej – 1,53 mln" ... Lublin nie sprawdził się w temacie "oglądalności" i tyle. Nikt nie chciał oglądać metroseksualnych wypłochów obojga płci, którzy wyjeżdżają z Włoch do Lublina i tu jest ich raj obiecany. To jest fikcja, której nawet serialowe lemingi nie łykają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, no. Zapewne w scenariuszu jest napisane , że w ostatnim odcinku bohaterowie zamykają biznes(y) i wyprowadzają się tam skąd przyjechali. Zatem w serialu tak jak w życiu: "Lublin miastem inspiracji do emigracji"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film sie rozbujał aoni go zdejmuja. WYPŁOCHY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świetny serial, polecam, nic lepszego w tym temacie nie ma w TVP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swietny serial, inny niz reszta produkcji TVPowskich, a ci go zdjemują i chca zastapic jakims kompletnym gównego paradokumentalnym.....o co tu chodzi? czemu schelbia sie najnizszym gustom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że to już koniec... To świetny serial, inna fabuła, niż te wszystkie klany, plebanie... Ale widać polska publiczność nie jest jeszcze gotowa na taki serial...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dekodera ani cyfrowej nie kupuje, mam TVP i reszte telezwizji daleko gdzieś, zlodzieje i banda oszołomów, oglądałem dotychczas tylko dwa programy: wiadomości i 1z10 jak wstawią na ramówkę PARADOKUMENTALNY serial typu "chlopaki do wzięcia", "pamiętniki z wakacji" albo "dlaczego ja" ogłupiające Polskie społeczeństwo to telewizor wyląduje na Rabego 2 pod siedzibą TV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe twarze, które nie myliły co ogląda się. Coraz ciekawszy, a tu koniec. Szkoda!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serial może i fajny ale antyreklama dla lublina,sameurzędnicze i nie tylko przeszkody,sanepidu jak nie przeleciał to nic nie załatwił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ,że pierwsze odcinki emitowane były w tej samej porze co Pierwsza Miłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i bardzo żal... po co komu większa widownia? trzeba lekceważyc te 1,5 miliona widzów? to taki głupi teleturniej( czy jak to nazwać..) jaka to melodia jest jakąs lepsza produkcją? albo durne dlaczego ja... Liczba widzów może nie odzwierciedlać rzeczywistej widowni serialu z ładnymi zdjęciami Lublina bo serial mozna oglądac w necie i na pewno częśc widzów tak robiło..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka szkoda ,ze "Wszystko przed nami" zniknie z anteny.To jest jeden z lepszych i ciekawszych seriali.Czekam na ten serial kazdego wieczoru.Gdy czlowiek znajdzie cos ciekawego do obejrzenia to znika z anteny. Z tego co mi wiadomo wielu ludzi ogladalo ten serial.Jego ogladalnosc byla nawet porownywana do ogladalnosci serialu "Pierwsza milosc" .To nie slaba ogladalnosc tylko to,ze serial stal sie zagrozeniem dla starych "tasiemcow" TVP jest faktycznym powodem zdjecia go z anteny.Tym sposobem TVP traci widza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo szkoda wciągnęłam się w niego i ja i mój mąż. Uwielbiam Stefano!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...