Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wulkaniczny pył dał się we znaki nawet Dorocie Gardias

Utworzony przez Tomasz, 21 kwietnia 2010 r. o 06:00
PRZESTAŃCIE PROMOWAĆ PUSTAKI, sami widzicie że ta dziewuszka nie wielu interesuje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezmózgie Yeti, blachara z tefałenu. W Polsce żałoba a tlansiara rozbiera sie w ckm i jeździ na wakacje- pewnie na tych wkacjach bez męża i szuka przygód. Tylko współczuć jej meżowi że ma takiego pustaka w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nawet"! Nie mąćcie ludziom w głowach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę dał się NAWET jej we znaki???!!!! To ci dopiero feler.... NIEDOBRY PYŁ... jak mógł i ją dopaść, przecież to Dorota G... A tak nawiasem mówiąc widać że te pindy dobrze zarabiają, skoro stać ich na takie wakacje. No i dobrze, niech teraz pocierpi. Czemu tym z TV zawsze ma być dobrze. Pył nie wybiera, i wszystkim sypie się na łeb bez wyjątku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIELICHA HISTORIA, NIESTETY NIC NA TO NIE MOGĘ PORADZIĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wtyd mi za Was prostaki. Żal Wam dupy ściska, że siedzicie w zapyziałym Lublinie, nie macie roboty, bo nie chce się Wam tyłków ruszyć i lepiej siedzieć na zasiłkach. Dorota Gardias jest piękną dziewczyną, nie wiem, czy mądrą, bo Jej nie znam. Wyjechała za pracą w Polskę i się Jej udało, ale szczekanie zawistnych cały czas ma za plecami. Idźcie chlać i żałować Waszego nędznego losu dalej, a ludzi, któym się udało bierzcie za wzór, a nie za ofiarę Waszych kompleksów i frustracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogłośmy żałobę narodową. To teraz w modzie. A D. z niej fajna, ale ileż można czytać o tym. Schodzicie na poziom poniżej brukowca, to Fakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacie! i co teraz bedzie ?, jak do tego doszło? czy Wołoszański juz wie? nie mogę dojść do siebie, jak teraz dalej żyć, już nie mogę pisasadć boo mi siee tak rcee trzreso!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawstydzony napisał:
Wtyd mi za Was prostaki. Żal Wam dupy ściska, że siedzicie w zapyziałym Lublinie, nie macie roboty, bo nie chce się Wam tyłków ruszyć i lepiej siedzieć na zasiłkach. Dorota Gardias jest piękną dziewczyną, nie wiem, czy mądrą, bo Jej nie znam. Wyjechała za pracą w Polskę i się Jej udało, ale szczekanie zawistnych cały czas ma za plecami. Idźcie chlać i żałować Waszego nędznego losu dalej, a ludzi, któym się udało bierzcie za wzór, a nie za ofiarę Waszych kompleksów i frustracji.
CIOTA..CIOTA...CIOTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawstydzony napisał:
Wtyd mi za Was prostaki. Żal Wam dupy ściska, że siedzicie w zapyziałym Lublinie, nie macie roboty, bo nie chce się Wam tyłków ruszyć i lepiej siedzieć na zasiłkach. Dorota Gardias jest piękną dziewczyną, nie wiem, czy mądrą, bo Jej nie znam. Wyjechała za pracą w Polskę i się Jej udało, ale szczekanie zawistnych cały czas ma za plecami. Idźcie chlać i żałować Waszego nędznego losu dalej, a ludzi, któym się udało bierzcie za wzór, a nie za ofiarę Waszych kompleksów i frustracji.
PRZEZ TAKICH TĘPAKÓW MUSOWO JECHAĆ "...ZA PRACĄ W POLSKĘ..."! WARSZAWA BAWI SIĘ NA WCZASACH A LUBELSZCZYZNA SIEDZI NA ZASIŁKACH. CHOĆ TRUDNO NAZWAĆ PRACĄ POKAZYWANIE D..... I OŚMIESZANIE MĘŻA ZA KASĘ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pies ją i małe pieski też !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
PRZEZ TAKICH TĘPAKÓW MUSOWO JECHAĆ "...ZA PRACĄ W POLSKĘ..."! WARSZAWA BAWI SIĘ NA WCZASACH A LUBELSZCZYZNA SIEDZI NA ZASIŁKACH. CHOĆ TRUDNO NAZWAĆ PRACĄ POKAZYWANIE D..... I OŚMIESZANIE MĘŻA ZA KASĘ!!!
Zapierd......na zmywaku lub w agencji CIOTA .(nie lepiej czekac na IRLANDIE,obiecali)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to jest temat do poruszania w takiej prasie?Upadacie całkiem.Myślę że przestanę odwiedzać Waszą stronę internetową po takich news.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowite wydarzenie,jak nie macie ważniejszych informacji to lepiej zamknijcie tego brukowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mnie Ona obchodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...