Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

www.utarguj.pl - opinie

Utworzony przez niedzielnik, 10 września 2009 r. o 18:27
Ciągle czytam opinie na temat podbij, oligoo i fruli, a co z www.utarguj.pl? z moich obliczeń widać, że u nich ma się wygraną najpewniej - niewiele osób gra, niektóre aukcje kończą się po 5 klikach jak np ta: http://utarguj.pl/aukcja,1425.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chcesz grać na jakimś portalu to lepiej sprawdź sobie na jakich cenach kończą się tam normalnie aukcje. Na www.resumir.pl masz historie aukcji z rożnych portali. Od razu widać kiedy i na czym najbardziej opłaca się grać. Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Utarguj.pl jest przekrętem!!! Ci co niby wygrali to są sami znajomi (...) Shaolin33" - popatrzcie na miejscowości wygrywających większość to okolice Częstochowy! NIE dajcie się naciągnąć!!!! Czyż na tym zdjęciu nie jest jedna z wygrywających właśnie z obsługującym ten serwis (...)?
Ostatnio edytowany 1 października 2009 r. o 10:51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezbyt fajnie czyjeś zdjęcie zamieszczać. Mimo, że zamazane to można pewnie się domyślić kto to. Ja jestem z Wrocławia, gram razem z kolegą z Poznania i z Londynu. Wszyscy wygrywamy na utarguj (raz sie uda raz nie oczywiście) i nigdy żaden z nas nie został oszukany.
Ostatnio edytowany 29 września 2009 r. o 19:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jakoś nie jestem z okolic Częstochowy a udało mi się wygrać: http://www.utarguj.pl/aukcja,1540.html Świnoujście się kłania Od jakiegoś czasu biorę udział w aukcjach na tego typu portalach. Na razie najwięcej wygrałem na utarguj PS: z tego co widzę to Właścicielem portalu jest firma: @ALFANET Małolepszy Marcin jednoosobowa działalność gospodarcza z siedzibą w Częstochowie przy ulicy Okólnej 70 Więc twoje źródła są widzę mało wiarygodne!!!
Ostatnio edytowany 1 października 2009 r. o 10:52
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widac konkurencja nie spi kazdy sposob jest dobry na wykopanie dołka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie ten utarguj.pl to to chyba nie ma za dużego ruchu, ciekaw jestem kiedy im się kasa skończy za rozdawanie sprzętu za bezcen. Nie wiem czemu się więcej nie reklamują np. czemu nie ma ich na www.resumir.pl ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuza napisał:
Ogólnie ten utarguj.pl to to chyba nie ma za dużego ruchu, ciekaw jestem kiedy im się kasa skończy za rozdawanie sprzętu za bezcen. Nie wiem czemu się więcej nie reklamują np. czemu nie ma ich na www.resumir.pl ?
Gram tam od jakiegoś czasu, ruch jest, może nie tak duży jak podbij czy fruli, ale dzięki temu łatwo coś ugrać A o tym resumir to pierwszy słyszę. Daj im znać, może dadzą Ci darmowe punkty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...