Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
p-r-o-p-a-g-a-n-d-y-ś-c-i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Prezydencie !! W XX wieku niemiecka III Rzesza miała Adolfa Hitlera , który kierując się swymi kompleksami, nienawidził głównie narodu żydowskiego i wydał rozkaz podwładnemu Himlerowi ,aby ostatecznie rozwiązał "tę kwestię". Dziś W XXI wieku ziemia polska ma człowieka, który równie jak Hitler potrafi paść nienawiścią miliony umysłów...Naród liczy na Pana ! Ojczyzna także...!!! -wz crx
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To szczyt bezczelności ! Jak lokaj usłużny jak hitlerowski szef propagandy śmie coś takiego proponować ! To brzmi jak tow. breżniew prowadził światową politykę "pokoju" jednocześnie wysyłając wojsko w każdy zakątek świata ! Jak można być tak haniebnym, kłamcą,obłudnikiem i nikczemnikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
durny duda-bełkot,durniejsze są tylko kwaczakabełkot i antekbełkot,musiało nam was piekło zesłać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdeprawowany pajac kurdupla jeszcze śmie otwierać fałszywy ryj bo na gębę nie zasługuje ! Polska to nie ukraina ale należy ci się to samo co tamtych obłudnikom !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie Prezydencie !! W XX wieku niemiecka III Rzesza miała Adolfa Hitlera , który kierując się swymi kompleksami, nienawidził głównie narodu żydowskiego i wydał rozkaz podwładnemu Himlerowi ,aby ostatecznie rozwiązał "tę kwestię". Dziś W XXI wieku ziemia polska ma człowieka, który równie jak Hitler potrafi paść nienawiścią miliony umysłów...Naród liczy na Pana ! Ojczyzna także...!!! -wz crx
Przepraszam ale nie obrażaj Polaka Prezydenta bo masz do czynienia z lokajem u guru sekty psior a nazywanie go prezydentem jest obrazą majestatu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki niby prezydent to hańba dla Polski !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej mu idzie ratowanie hostyji i celebracje rocznicy chrztu Polski,jak by było co obchodzić ,nigdy nie słyszałem ,żeby podobne głupoty obchodziły rządy niemieć, francji,czy innych krajów,typowa polska zje.boza,i jeszcze ten pederasta   abp paetz  specjalista od zwieraczy odbytu kleryków ,q-rwa mać ,tfuj niech ich szlag
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieczku żal słuchać Twoich bredni. Najpierw rozpętałeś wojenkę nienawiści wśród Polaków, a teraz chcesz wybaczenia. Przestań być "notariuszem" Jarosława Kaczyńskiego i zacznij być Prezydentem Polaków, który stoi na straży Konstytucji RP. Wstydzę się, że mam takiego Prezydenta, na którego głosowałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katyń, ale najbardziej Smoleńsk  i to jest najważniejsze, no i jeszcze bardzo ważne  odsłaniane tablice z podobizną św. pamięci L.Kaczyńskiego,to jest zadanie PREZYDENTA POLSKI. A co z cmentarzem w Ponarach na Litwie, gdzie SS wraz z Litwinami  wymordowali 20 tys Polaków, w tym całą  .inteligencję z Wileńszczyzny.O tym się nie mówi, tego się nie nagłaśnia, może dlatego, iż tam  także zamordowano dziadka byłego prezydenta  Bronisława Komorowskiego, (zamordowany miał na imię także Bronisław)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katyń, ale najbardziej Smoleńsk  i to jest najważniejsze, no i jeszcze bardzo ważne  odsłaniane tablice z podobizną św. pamięci L.Kaczyńskiego,to jest zadanie PREZYDENTA POLSKI. A co z cmentarzem w Ponarach na Litwie, gdzie SS wraz z Litwinami  wymordowali 20 tys Polaków, w tym całą  .inteligencję z Wileńszczyzny.O tym się nie mówi, tego się nie nagłaśnia, może dlatego, iż tam  także zamordowano dziadka byłego prezydenta  Bronisława Komorowskiego, (zamordowany miał na imię także Bronisław)?
Dziwi mnie ,że ktoś dociera do prawdy na wschodzie Polski !!! Brawo za dociekliwość i odwagę . A myślałem ,że kler ( nie mylić ze światłymi proboszczami i wikariuszami !!!) całkowicie zawładnął tym prostym  w większości wykształconym ludem...;-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki niby prezydent to hańba dla Polski !!!!!!
Każdy kraj ma za prezydentów ludzi honoru ,odwagi i rozsądku,  a także miernych wykonawców woli swych panów. Nawet USA. A którą drogę wybierze pan prezydent Duda , to już tylko będzie od niego zależało. Ja mu życzę z głębi serca, aby nie okazał się dla historii pośmiewiskiem , bo jakoś nawet darzę go sympatią !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważcie że w materiale powyżej nie ma zdjęcia tej tablicy, filmik też ucięty aby tylko nie pokazać tego "dzieła".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie musimy zniszczyć ten burdel pisowski i tych debili!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak słucham tego pisowskiego najemnika to zbiera mnie na wymioty. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieczku żal słuchać Twoich bredni. Najpierw rozpętałeś wojenkę nienawiści wśród Polaków, a teraz chcesz wybaczenia. Przestań być "notariuszem" Jarosława Kaczyńskiego i zacznij być Prezydentem Polaków, który stoi na straży Konstytucji RP. Wstydzę się, że mam takiego Prezydenta, na którego głosowałem.
Musimy ich jak najszybciej obalić. To straszne zło ci "ludzie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pokaże że sam dał kase na tą tabliczkę to może i 50 sobie takich postawić, jedna po drugiej a nawet sobie nimi dom ogrodzić ale z moich podatków takich tabliczek sobie nie życzę. Lech Kaczyński żadnym kurwa wielki człowiekiem nie był, niczego nie dokonał a czczenie go jak boga jest tak gorszące i żenujące. Szopka i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
du.a nie pieprz bez sensu !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czego nie kochacie PIS dali 500+już nie pamiętacie szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...