Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybieramy Kobietę Przedsiębiorczą 2014!

Utworzony przez Ktx, 7 lutego 2014 r. o 12:56
Do kiedy można oddawać głosy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do kiedy głosujemy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest podgląd na wyniki głosowania ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie są aktualne wyniki głosowania????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie tak jak w plebiscycie"Dziecko na okładkę" Dziennik pozmienia kilka razy regulamin w czasie trwania plebiscytu i ilość oraz zakres nagród:P kolejny ich dziwaczny wymysł.  Rankingu pewnie jeszcze nie ma aby nabić jak najwięcej smsów:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie, gdzie jest aktualny ranking???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kobieta przedsiębiorcza" to dla mnie taka, która działa na własne ryzyko, a nie na ryzyko podatników. Skąd na liście dyrektor państwowej instytucji (14)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kobieta przedsiębiorcza" to dla mnie taka, która działa na własne ryzyko, a nie na ryzyko podatników. Skąd na liście dyrektor państwowej instytucji (14)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja stawiam na Panią ze schroniska, naprawdę jest bardzo przedsiębiorcza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieta przedsiębiorcza sama potrafi na siebie i swoją rodzinę zarobić, a nie tworzy stowarzyszenia i startuje do Rady Gminy, ze niby pomaga innymi, a w rzeczywistości pomaga swojej rodzinie za pieniądze innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...