Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybierz Miss Lata Dziennika Wschodniego (zdjęcia)

Utworzony przez sad, 29 lipca 2011 r. o 11:43
Zdjęcia? Co za niekompetencja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakiś żart z tymi kandydatkami co nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo przepraszam, ale te panie w większości są po prostu brzydkie, niektóre wręcz bardzo + kilka przeciętnych. Całość zdecydowanie poniżej średniej urody dziewczyn na ulicy, kto je w ogóle wybierał???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim dziewczynom życzę miłej przygody,a zwyciężczyni radosnych wrażeń i profitów z wygranej.Ponieważ dzisiaj mija 10-ta rocznica śmierci Edwarda Wielkiego (Gierka) proponuję minutę ciszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzydkie dobre sobie ciekawe jakie wy macie dziewczyny penie same paszczuchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
same cioty pewnie maja ale kompleksy ze sobą co za deb***ny kraj tylko sama krytyka a sami dwie lewe ręce żeby cos zrobic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kwestia gustu co i kto się komu podoba, więc może nie obrażajcie dziewczyn anonimowo, podpiszcie się imieniem, nazwiskiem - dlaczego tego nikt nie robi ? wstyd??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dorotaw100 napisał:
bardzo przepraszam, ale te panie w większości są po prostu brzydkie, niektóre wręcz bardzo + kilka przeciętnych. Całość zdecydowanie poniżej średniej urody dziewczyn na ulicy, kto je w ogóle wybierał???
dla Ciebie są brzydkie dla innych może nie ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście, od Miss powinno się więcej oczekiwać, jeszcze kilka lat temu to dopiero były piękne kobiety Osobiście, kandydatka nr 8- co za czarujący uśmiech jeszcze może na kandydatkę nr 4 bym zagłosował, ale nie wiem czy zdjęcie oddaje to jaka jest naprawdę, czy jest tylko ładnie obrobione Pozdrawiam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4, 7, 8, przyjemne są reszta kopy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inteligentne ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 ma mega nogi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roman napisał:
Rzeczywiście, od Miss powinno się więcej oczekiwać, jeszcze kilka lat temu to dopiero były piękne kobiety Osobiście, kandydatka nr 8- co za czarujący uśmiech jeszcze może na kandydatkę nr 4 bym zagłosował, ale nie wiem czy zdjęcie oddaje to jaka jest naprawdę, czy jest tylko ładnie obrobione Pozdrawiam !
nr 8 bardzo ładna , ale nr 4 nie widać - ot ładne zdjęcie i obróbka :/ powinna mieć normalne foto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak wiem wiem zdjęcie złe ale już wysłałam odpowiednie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale paskudy boze hahahahahahahahhahaha !!!!!!!!!!! moze 1 ma ladne nogi ale spojrzcie na twarz chyba ze z workiem no to moze i wygra 2- ma mine nie do okreeslenia po co takie brzdkie kompromitujace siebie sama zdjecia wysyłac? 3 - ma usmiech jak kon i uda jak swinia 4 -jeste sliczna i naturalan ale widac fot odje***e w jakims programie ;D 5 -troche stara wyglada na 30 zmarszczki i penwie strasznie chuda widac po dolach pod oczami fota beznadziejna 6 -fajna ale ma dziwny nos ale za to piekne naturalne wlosy 7- moze byc przecietniak z ulicy 8- śliczna dziewczyna 9- mloda zdeserowana paskudna ale za to naturalna na + 10 - tylko wlosy ma ladne reszta masakra 11- nie mam pytan hahahahah paskudna 12- juz jak pisalem co to za usmiech jak u KONIA ! !!! 13- niezla dziunia ale nie do konkursu miss lata tylko miss disco 14 -ale ma pomieta twarz 15- bozeeeeeemasakra! 16- bez rewelacji 17- niezle maja te usmiechy ta pobila rekord rozwartosci ust hahah 18 - nie moge co to ma byc hahaa paskudne ! ogolnie to powiem ze nie podoba mi sie zadna kandydatka to chyba ma byc miss lata a nie miss paszczurow i pasztetow na ten konkurs porwaly sie jakies wiesniary z okolicy lublina mysla ze zablysna ale dobra wybierzcie ktora vchceciee i tak wlasnie potem gadaja ze w lublinie same brzydoty ! wejdziecie do 1 lespzego klubu a bd tam 100 pieknych KOBIET a nie takie jak tu zostaly przedstawione 18 pasztetow pozdrawiam to bedzie trudna decyzja hahahah ktora brzydota zostanie piekan haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
kwestia gustu co i kto się komu podoba, więc może nie obrażajcie dziewczyn anonimowo, podpiszcie się imieniem, nazwiskiem - dlaczego tego nikt nie robi ? wstyd??
wariat?? zeby potem 18 paskudnych dziewczyn mnie zabilo hahahah ja chce zyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to że tło jest przyciemnione nie oznacza od razu że zdjęcie od**bane jest, jakies zmiany na twarzy itd.. chyba rzeczą jasną jest że nie dam do konkursu sweet foci, dla niedowiarków http://www.maxmodels.pl/karoo_.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyzby przemawiała zazdrosc i zawiść przez dziewczyny które nie dostały sie do 18?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o mój boże... jejku :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
czyzby przemawiała zazdrosc i zawiść przez dziewczyny które nie dostały sie do 18?
chyba ktos tu ma rację
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...