Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybierz Miss Lata Dziennika Wschodniego (zdjęcia)

Utworzony przez sad, 29 lipca 2011 r. o 11:43
aż nie chce mi się czytac tych komentarzy.. ja zgłosiłam się do plebiscytu, by zobaczyć jak to jest, przezyć cos fajnego i powalczyć o nagrode. znam jezyk Hiszpanski, kocham Hiszpanie i fajnie bylo by wygrac wycieczke;) wszystkie maja szanse przestance obrazac kazda z nas. pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram ostatnią wypowiedź. Jeśli dziewczyna ma doświadczenie, i odniosła już jakiś sukces to znaczy,że należą jej się gratulacje, oczywiście nie dyskwalifikuje dziewczyn bez doświadczenia, ale jeśli takowe posiada to jak najbardziej to jest na plus przejrzałem właśnie portfolio 15 i opinie osób które z nią współpracowały... cieszę się,że mamy na lubelszczyźnie takie dziewczyny, więc nie rozumiem skąd takie anoninowe głosy zazdrości ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osobiscie uwazam ze 15 nie jest ładna ale kazdy ma inne gusta wiec kazdy popiera tą ktora mu sie podoba pozdro;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie jest ranking? ;>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niezłe są
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosia daj spokój, nie denerwuj się ! Najlepiej nie czytaj w ogóle komentarzy widzisz.. dla kandydatek to zabawa a dla innych okazja do wyrzucenia z siebie wiadra pomyj i pokazania swojej wątpliwej kultury, niestety..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu służa te zmiany zdjec kandydatek? te które są brzydkie i je zmieniaja i tak pozostaną brzydkimi. Niestety innym zdjeciem urody nie okrasi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słuszna racja... to winna dziennika wschodniego który sprawia że dziewczyny nie maja równych szans, każda mogłaby wysłac zdjęcie przerobione w róznych programach i uważać sie za najpiękniejszą. Ale widocznie niektórzy maja jakieś znajomości i układy... NIESPRAWIEDLIWOŚĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spokojnie, przecież i tak wygra ta co ma najwięcej kasy, a gala finałowa to nie tylko zdjecia. czepiacie sie już byle czego, żeby tylko coś znaleźć i skomentować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak, na bank! bo na pewno każda z dziewczyn wysyła na siebie smsy ! śmieszne..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie 1,4,8 i 9 naj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też właśnie nie rozumiem co z tymi zdjęciami, czemu nie ma wszystkich portretowych,albo wszystkich w plenerze, trochę nie fair:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie to 5 jest numer jeden:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak dla mnie nr 5 tak jak i kilka innych kandydatek to córki photoshopa i tapety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dziewczyny starajcie się, oddam koronę tylko w dobre ręce ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nr 5 the best!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matko jakie paskudy ! A ta Berecka to już w ogóle na pierwszy rzut dali takie coś... jakie ma buty zniszczone i twarz wytapetowaną, masakra. Te wszystkie wybory to schodzą na psy. Jedynie godna uwagi jest dziewczyna o numerze 8 ale to tez nie wiadomo bo zdjęcie samej twarzy, powinny być zdjęcia wszytskich dziewczyn z jednej sesji i tyle a nie jakies nie wiadomo jaie każda inne... TRAGEDIA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nr 2 to nie jest czasem Benny Hill przebrany za kobietę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznam, że troszkę żałośni są dla mnie Ci, którzy ,,obsmarowują'' kandydatki. One miały odwagę się zgłosić, przeżyją na pewno fajną przygodę, jeśli dostaną się do finału, wygrają nagrody a jedna z nich pojedzie do Hiszpanii. Wy natomiast będziecie siedzieć przed monitorami krytykując wyglądy kolejnych osób by prawdopodobnie w tan sposób ,,wyleczyć" swoje kompleksy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się tam 2 podoba, zdjęcie może nie najlepszej jakości ale chyba jest jedną z niewielu kandydatek, które wyglądają naturalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...