Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybierz Miss Lata Dziennika Wschodniego (zdjęcia)

Utworzony przez sad, 29 lipca 2011 r. o 11:43
Gość napisał:
http://######maxmodels.pl/index.php?t=pokaz_foto&u=6955127:o jedynka!
Photoshop potrafi robić cuda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
maxmodels.pl/index.php?t=pokaz_foto&u=6955127 jedynka!
imo jak plastikowy manekin, na tą mój głos nie pójdzie :>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszę się wypowiedzieć, bo już nie mogę patrzeć jak tu piszą głupoty. Nie wiem kto tak tą jenynkę broni pewnie Ona sama. Kojarzę dziewczynę to taka co nam sie po stadionie żużlowym kręci... po pierwsze na codzien miss powinna wyglądać ładnie schludnie i cos soba reprezentować (wiem o tym bo moja kobieta brała udzial w takim konkursie) Niestety Agnieszka na codzien wygląda okropnie, ma straszny makijaż jak już tu pare osób zauważyło, styl ubierania też... techno barbie pomieszana z discipolową wieśniareczką. Moim zdaniem uzywa jakichś tanich kosmetyków bo zawsze ma jakieś plamy na twarzy i ma dziwny kolor twarzy... taki... ceglasty ! xD Wybierzcie dziewczyne która później godnie bedzie reprezentować dziennik wschodni na przyjęciach bankietach i różnych innych imprezach. Nie widzialem na żywo innych kandydatek, więc sie nie wypowiem, ale wiem jedno Pani Agnieszka Berecka nie nadaje sie na ten tytuł wyglądem i zachowaniem, bo wysokiej kultury osobistej ona nie ma i śmiem twierdzić że nie będzie potrafila zachować się w towarzystwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Agnieszka Berecka kręci sie po stadionie podczas meczów żużlowych, poniewaz wykonuje tam swoją pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ona tam robi? Wysypuje żużel z worka na tor? Po przeczytaniu wypowiedzi forumowiczów wnioskuje, że lepszej pracy by tam nie dostała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, właśnie to robię, a Ty Michałku i gościu mi w tym pomagacie za co wam bardzo serdecznie dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję pięknej 10 dziewczyn, które sprawiedliwie dostały się do II etapu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7 powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daje dupy na pocieszenie przegranym ! haaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawa jestem czy teraz kandydatki dostaną nagrody co są im obiecane sukienki i torebki itd,..bo jak ja brałam udział to miała być profesjonalna sesja zdjęciowa której nie było, nie było ani obiecanego kalendarza z finalistkami na koniec,w ogóle to było dupnie zorganizowane...obiecanki cacanki:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oszuści aby kasę trzepać chcą ale powodzenia dziewczyny:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie nr jeden jest piąteczka Naturalna dziewczyna. Duże oczy, śliczne usta. Portretowe było cudowne, jak i makijaż który wtedy prezentowała. Podkreślam - profesjonalny makijaż, a nie kilo tapety. Na zdjęciu zrobionym przez Dziennik Wschodni widać wspaniałą figurę kandydatki. Jej nogi - po prostu mega! Nie jeden fotograf pewnie się o nią zabijał. Trzymam jak najbardziej kciuki za nr 5!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakieś nie za ciekawe te dziewuchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
imo jak plastikowy manekin, na tą mój głos nie pójdzie :>
... że też niektórym wszyscy i wszystko kojarzy się z ich gumowymi (plastykowymi) lalami z szafy, a fe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosujcie na 7; wysoka, naturalna, inteligentna,przepiękna dziewczyna, pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mateusz napisał:
Zagłosujcie na 7; wysoka, naturalna, inteligentna,przepiękna dziewczyna, pozdrawiam.
Mają co niektóre szczęście - prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale sie podniecacie haha każda jest ładna na swój sposob.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
własnie, i tak każdy zagłosuje na tą na ktora bedzie chciał i to ze tu napiszecie głosujcie na 7 itp itd nic nie da bo kazdy ma sowja inna faworytke, pzdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...