Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kogo to obchodzi? Na wybory nie idę bo nikt mi za to nie zapłaci. Zmarnowanego dnia wolnego też mi nikt nie odda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory to przywilej nie chcesz nie idz pozniej nie placz i nie jecz ze cos Ci nie pasuje skoro nie glosujesz pozniej nie odzywaj sie a najlepiej "zmien prace i wez kredyt" albo najlepiej wez wyjedz do Syrii jako emigrant
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie im mniejsza frekwencja tym lepiej bo do wyborów idą ludzie w miare świadomi. Takie pchanie na siłe ludzi, którzy nie mają bladego pojecia o polityce nie ma sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Lubartowie w szkole nr 2 puste miejsce dla męża zaufania, a chyba powinien być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory to przywilej nie chcesz nie idz pozniej nie placz i nie jecz ze cos Ci nie pasuje skoro nie glosujesz pozniej nie odzywaj sie a najlepiej "zmien prace i wez kredyt" albo najlepiej wez wyjedz do Syrii jako emigrant
  a coś taki mądry, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karwa Muć. A te zdjęcia, to aby nie agitacja? Pokazaliście tylko wybranych, według pewnego klucza. I co? Powinniście sami zgłosić ten artykuł do prokuratury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to Komisja Wyborcza nr.6o przy ul.P.Balcera dała plamę.Co na to PKW?/Karty nieostemplowane,głosy nieważne/Takie cuda tylko w tym kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karwa Muć. A te zdjęcia, to aby nie agitacja? Pokazaliście tylko wybranych, według pewnego klucza. I co? Powinniście sami zgłosić ten artykuł do prokuratury.
Precz z agitacją !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale dlaczego maja byc te karty niewazne, przeciez to nie wina glosujacych ze nie mieli pieczeci tylko komisji, powinna byc ukarana, przeliczyc liczbe kart z pieczeciami i bez przy udziale obserwatorow spoza komisji i porownac z liczba podpisow (na kartach mieszkancow)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w którym miejscu miały być te pieczątki, bo u siebie nie zwróciłam na nich uwagi, może też nie były
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam prośbę do fotografa z Dziennika Wschodniego który robił zdjęcia w 1 komisji w Lublinie na Skautów o przesłanie zdjęć jak to ni eproblem na moja konto na fb Grzegorz Szwed
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak apropo to w tym artykule jest agitacja wyborcza pani mu.. i pan pa.. oraz pan mich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak apropo to w tym artykule jest agitacja wyborcza pani mu.. i pan pa.. oraz pan mich...
I co im zrobisz? Im wolno, a Tobie namierzą nie. Jesteś zbyt dociekliwy. Pamiętaj, ze to jak u Sowy, winny jest ten, co upublicznia wiedzę o tym, co dzieje się źle dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy całym "bogactwie" osobowości, które znalazły się na listach wyborczych nie znalazłem ani jednego kandydata, którego zatrudniłbym w swojej firmie lub powierzył mu cały majątek i przyszłość swoich dziec oraz wnuków. A Ty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to za partie ta nowoczesna, razem, zjednoczona lewica, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...