Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A Zmijan ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardziej od wyników wyborów bawi mnie to, że ludzie zagłosowali na PIS - czyli partię, która w żaden sposób nie przyczyniła się do rozwoju Lublina i której działacze tak naprawdę, byli głównymi hamulcowymi rozwoju tego miasta. Mało tego jak znam życie i dobrze pamiętam czasy rządów pisiaków - nic nam nie skapnie z budżetu centralnego, a nasi kochani krajanie i tak dalej będą głosować niczym sekta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Zmijan ?
Nie był nigdy prezydentem Lublina. :) Pamiętamy "sukcesy" pisowskiego prezydenta Pruszkowskiego. Jakoś nie mogę sobie przypomnieć wielkich sukcesów posłanki Kruk, Masłowskiej i im podobnych. Za to dobrze pamiętam jeden ogromny sukces posła Stawiarskiego. Załatwił nam, że w całej Polsce, w świątek, piątek i niedzielę, 24 godziny na dobę musimy jeździć z włączonymi światłami w samochodach. Tak, tak, to jego ogromny sukces, że w upalne lato musimy pomagać słońcu w świeceniu. Gdyby to jeszcze miało skutek w postaci mniejszej liczby wypadków, to nie żal. Okazało się, że po roku funkcjonowania przymusu jazdy na światłach liczba wypadków nie zmniejszyła się, a nawet nieznacznie wzrosła. Co świadczy o tym, że inne są przyczyny dużej wypadkowości na polskich szosach.  A mandaty za "niemanie" świateł się sypią, oj sypią...   :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorycz przegranych wylewa się do komentarzy. Dokopali wam! Czujecie ten ból!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten wykres jest nie poprawny merytorycznie!!!!!!!!!!!!! PiS pokazane jest po lewej stronie Parlamentu, tam, gdzie jeszcze niedawno siedział Palikot! Ale wtopa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm czeka na obiecaną obwodnicę.Za 4 lata rozliczymy was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie na prawdę mają krótką pamięć. Jakim cudem dostała się Kruk, która paradowała pijana po sejmie i Karpiński, który sam powiedział, że ma w du*** Polskę wschodnią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jerzy Bielecki z Pis jakimś cudem został wybrany ponownie ,a zna ktoś jakieś jego wystąpienie w Sejmie ? Bo jakoś szukałem i nie znalazłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#zmieniamylidera PIS na @tulajew piszemy maile poparcia dla Sylwka, to samo na FB. Michalkiewiczowi czy Pruszkowskiemu już dziękujemy! LUBLIN popiera Tujawa nie Sobonia że Świdnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja Tułajewa i nie pije co też jest wazne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PLATFORMEN GUTEN MORGEN.... PLATFORMEN GUTEN MORGEN....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PLATFORMEN GUTEN MORGEN.... PLATFORMEN GUTEN MORGEN....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się podobał wpis człowieka od Kukiza niejakiego Janulewicza - gość zobowiązał się, że wykorzysta posiadaną wiedzę do budowania rozwoju Lubelszczyzny - i to mnie przkonało, ale jak widziałem niewielu oprócz mnie, a szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...