Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciemnogród i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zaskoczona tak niskim poparciem dla PSL na lubelszczyźnie. Gdyby nie ta książeczka to już by tej parti prawdopodobniej nie było. Ale teraz to tyko kwestia czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie i ta pijaczka będzie was reprezentować. To chyba region samych pijaczków to i na swoich głosował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale palikociarnia ujada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL na pewno jest nieoszacowany będzie miał co najmniej 6%. Ale to i tak jest wielka porażka. PIS poczuł krew i może chcieć przejąć cały elektorat PSL na wsiach, teraz to jest możliwe. Jakiekolwiek koalicje PSL z PIS zakończą się klęską tego pierwszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mucha nawet liczyć nie potrafi! Skoro do wyborów poszło ok 50% POLAKÓW to ...cyt" uzyskanie głosu co czwartego Polaka jest powodem do dumy – komentuje Joanna Mucha, posłanka PO..."! To p. Mucha do szkoły bo takie liczenie to powód do obciachu!! A wynik dobitnie pokazał co ludzie myślą o pijawkach, bezbarwnych, chciwych nic nie wartych politikierów. A co będzie teraz... czas pokaże, oby nie gorzej, lepiej nie oczekuję nawet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że piszą tu sami przegrani działacze PO co w pysk od społeczeństwa wczoraj dostali...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można było głosować na listę Kukiz'15 (?) ... tego chyba nawet sami głosujący nie rozumieją ... ale będziemy naszych lokalnych Kukizowych posłów obserwowali. Kiedy "rozwalą" system, kiedy wprowadzą JOW-y?, kiedy zrobią tak dobrze, aby Polacy wracali z zagranicy itd. Ludzie czy w to naprawdę wierzyliście ?
Rownie dobrze moge spytac, jak mozna bylo majac tyle parti byc takim tlukiem, zeby glosowac na pis po raz enty.Wiesz, moze Cie to zdziwi ale niektorzy ludzie umieja myslec i wybierac samodzielnie, to taka funkcja, ktora u wiekszosci naszego spoleczenstwa jest w stanie szczatkowym a poslow kukiza to mozesz pocalowac w trabke :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypisuje córkę z lekcji Religi i zapisuje za etykę niepozwole aby banda wilczych gardeł robiła wodę z mózgu mojemu dziecku niech się uczy prawdziwego życia mój patriotyzm wczoraj całkowicie umarł powinni zabrać emerytom prawo głosowania bo co oni mogą wnieść w życie swymi wyborami skoro młodzi ludzie do 18-tego roku życia nie mogą głosować a przecież przed nimi całe życie to taki mocne po 65 roku życia powinien być pozbawiony prawa głosu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam 5 dzieci i czekam na te dodatkowe 2500 co miesiąc. I w du*** mam pracę za 1800 na rękę. Będzie fajnie żucam robotę i będę maial 700 węcej. No i pomoc socjalna i zasiłek stały, i darmowe książki i obiady dla dzieci i dopłata do ubrań (niestety te świnie z urzędu chcą rachunków to za bardzo nie na krecę) aha i doppłata do czynszu i mediów.   Kocham PiS i prezesa, i odrazu widać żę te wybory nie zostały zfałszowane bo wygraliśmy MY !!!! Prezes odbierze kasę bankom i marketom i rozda nam biednym !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to mówiła moja babcia czemuś biedny boś głupi, tyle jeżeli chodzi o ciemnogród w którym mieszkam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
j... ciemnogród
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz trzeba posprzątać na dole. Pewnie będzie wrzask, ale to konieczny krok by roz... fundament starego. Rzetelna inwentaryzacja majątku, nie tępe przepisanie pozycji i stanów, może wyłupać parę cegieł w murze, na dole. Potem już zadziała prawo domina i grawitacja. Jeśli tego nie będzie, dzisiejsi zwycięzcy polegną za 4 lata!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ch_ tam z wschodnią Polską" nie dał rady?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ch_ d_ i kamieni kupa - państwo istnieje tylko teoretycznie" - jednak hasła PO zadzialały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje Pis !!! Wszystkiego Dobrego . Głosowałem na Was !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Damy Radę -jakoś będzie i płaczliwy głos pani namaszconej przez JEDYNEGO NIEOMYLNEGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tę łysą mordę co udaje, że zarządza Gminą Lublin POgonić
Debilu, pomyliłeś wybory!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można było zagłosować na PiS? Ciemnogród 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak powiedział Korwin, wygrali oszuści i to by śię zgadzało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...