Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jednak Mucha więcej niż Kruk - kilka glosów ale jednak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porażka narodowa, wstyd taka coś tam coś tam i przekrętas finansowy w parlamencie
dlatego Kukiz dobrze mówi o śmierdzącym układzie,jakiego innego dowodu trzeba ,żeby być tak głupim i liczyć u tych obszczymórków z pis pło psl na zmianę jakościową ,te tłuki i gąby nawet nie widzą co to takiego znaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porażka narodowa, wstyd taka coś tam coś tam i przekrętas finansowy w parlamencie
dlatego Kukiz dobrze mówi o śmierdzącym układzie,jakiego innego dowodu trzeba ,żeby być tak głupim i liczyć u tych obszczymórków z pis pło psl na zmianę jakościową ,te tłuki i gąby nawet nie widzą co to takiego znaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ublolewam, że od Kukiza nie będzie mnie reprezentował Janulewicz w parlamencie, ale cóż wyborcy tak zdecydowali. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkoholik zbiera tyle głosów brawo :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda Rozpendowskiego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pani Ela Kruk znowu będzie mówiła, że spożywa "coś tam, coś tam"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Ela,to masz za co pić przez kolejne 4 lata! Swoją drogą-fajnych masz wyborców.Nie rusza ich to,że pijana jak świnia plątałaś się po Sejmie bełkocząc jakieś głupoty. A może ciągnie swój do swego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10259 Ch..jów głosowało na Karpińskiego. Tyle jest ludzi, którzy nie mają honoru. Pluje i wyzywa ich na nich a oni nic............ . Było głosować na kogoś innego z PO . Wstyd mi za tych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wierzę, że psl przekroczyło próg wyborczy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...