Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
KUKIZ15 oddolny apolityczny czyli członek partii ktora jest w umowie z PIS 3 Sławomir Janicki matematyk Lublin Członek partii Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro - Strzał w kolano dla kukiz15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej głosować na PIS - oni coś zmienią!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Partia Kukiza spadnie do poziomu 3% - za takie zagrania jak z braniem ludzi z Solidarnej Polski. Kto z kim przestaje, takim się staje. Głosowałam na Kukiza w wyborach prezydenckich, teraz to nawet odradzę głosowania rodzinie i znajomym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUKIZ15 oddolny apolityczny czyli członek partii ktora jest w umowie z PIS 3 Sławomir Janicki matematyk Lublin Członek partii Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro - Strzał w kolano dla kukiz15
  DOBÓR OSÓB ŚWIATCZY O ICH NIEKOMPETENCJI  :wacko: BYŁO PIĘKNIE ALE TO ROZWALILI :blink:  W SEJMIE NIC NOWEGO NIE ZROBIĄ TYLKO BĘDĄ POBIERAĆ SOBIE PENSYJKI I DIETY?. MÓWIĄ ŻE CHCĄ ZLIKWIDOWAĆ KORYTO - ALE TAK MÓWILI :TUSK,LEPPER CZY PALIKOT ? !!!! - CH... BĘDZIE Z OBIETNIC! OBIECANKI CACANKI ! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narzekacie na listy Kukiza, a ja znalazłam swojego dr Pawła Janulewicza i na niego oddam swój głos. Będę się cieszyła jak wygra, jest to jedyna osoba która dla mnie jest godna bycia posłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narzekacie na listy Kukiza, a ja znalazłam swojego dr Pawła Janulewicza i na niego oddam swój głos. Będę się cieszyła jak wygra, jest to jedyna osoba która dla mnie jest godna bycia posłem.
  Proszę głosować!!!! Ja się waham pomiędzy Bogną Bener-Motyką (startującą z list PIS 12.) a jest synem Jankiem Motyką (startujący z list Kukiz15 z 9.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę głosować!!!! Ja się waham pomiędzy Bogną Bener-Motyką (startującą z list PIS 12.) a jest synem Jankiem Motyką (startujący z list Kukiz15 z 9.) To głosuj u Kukiza na 13-tkę niech dla niego będzie szczęśliwa ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, że będę głosować ale nie na partię Kukiza tam tylko JOWy i nic więcej nie na PiS bo elka historyk (swoją droga mogłaby Szydło poduczyć z ważniejszych dat), Masłowska ekonomista już wiem dlaczego tak walczyła kiedyś o swoje pieniądze za głosowanie :D. Dla mnie PiS to partia o moralności, której wymaga wobec innych, mojego głosu nigdy nie dostaną. Karpiński i jego działania są dla mnie dowodem, że mu zależy i sprawa jasna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niektórzy piszą ZAWÓD PARLAMENTARZYSTA to co tylko KORYTO a robić NIC??????/, wstyd, już straszą buźki na banerach, czym wiekszy baner tym bardziej pachnie KORYTO???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W naszym regionie to chyba tylko jedyny słuchny wybór to na PO. Jako jedynie od wielu lat ruszyli coś w regionie, a w Lublinie , to chyba trzeba być ślepym , zeby tego nie zobaczyć. Karpiński wspiera region od początku, co widać po drogach nowych inwestycjach. Inni jak taka Gąsior, wyrwała kasę na jakąś halę. Non stop coś się buduje i to się liczy , bo to służy nam wszystkim na co dzień. Ja głosuję na Karpińskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie tyle się zmieniło dzięki pracy przede wszystkim Karpińskiego, który poprzez dobre kontakty z Żukiem dużo potrafią zrobić i zrobili co widać na każdym rogu. Inni tylko pchają się na stołki i nic już później nie robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gąsior - Marek ekonomista? Porażka, chyba absolwentka ekonomii. Do sejmu załapała się od razu po studiach, bez doświadczenia zawodowego. Zarobiła milion przez dwie kadencje w Sejmie wsławiając się kwiatami. Z niczym innym się nie kojarzy, dla Lublina nic nie zrobiła. Niech pójdzie w końcu do normalnej pracy. Z jej doświadczeniem, asystentka księgowej na umowę zlecenie z najniższą krajową. Niech pozna prawdziwe życie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zlikwidować koryto, a nie zmieniać świnie przy korycie (PSI, PO).W PSL nie ma już zdrowego ducha walki o polską rację stanu. Jest jedynie duch utrzymania się za wszelką cenę przy korycie. Obecnie PSL zaciemnia scenę polityczną; wielu ludzi głosuje na nich z przyzwyczajenia. to, czym się obecnie stał PSL, jest całkowitym zaprzeczeniem ich oficjalnych dokumentów programowo-ideowych. Powołują się na kontynuację myśli Witosa i Mikołajczyka, ideologię ludową, propolską. A de facto jest to formacja, która najdłużej rządziła po osiemdziesiątym dziewiątym roku. W tym czasie stała się cyniczną partią władzy, partią konformistów i oportunistów, którzy zbudowali układ wzajemnych zależności personalnych, nepotyzmu i prywaty, który w otoczce samorządu i wpływów wynikających z pozycji w terenowej administracji rządowej „terroryzuje” często ludność miejscową, wymuszając poparcie, natomiast nie realizuje tego, co deklarowała w warstwie programowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyborcy patrzcie na kogo głosujecie na liście jest kandydatka COŚ TAM COŚ TAM, czyli ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYBIERZ SWEGO UCZCIWEGO! Za osiem lat mamienia PO i PSL-owi trzeba podziękować, taśmowych odizolować i na wiele lat w niebyt zadołować. PiS do władzy dąży, pleban marzy, a lud niech rozważy, czy kandydat do parlamentu jest uczciwy i oczym marzy. Srebrnikowych, pokerowych, mądrych na listach jest dużo i należy się zastanowić nad nimi, którzy to nadzieję wróżą, że uczciwie i z naprawionym prawem ludkom służyć będą bo Ci, co ludka tumanili na praworządność się nie zdobędą! Morał: czas już się zastanawiać i nazwiska przeanalizować, bo są tacy, co zaszkodzili i zaścianek na wschodzie urządzili!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej głosować na PIS - oni coś zmienią!
Z takimi postaciami jak Kruk czy Muszyński, z pewnością nie na lepsze. Nie widziałem żeby dotąd coś osiągneli (najwyżej cośtam cośtam), a przed wyborami stać ich raptem na obietnice 500 pln/dziecko z pieniedzy na zgromadzenie ktorych nie ma czytelnego sposobu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej głosować na PIS - oni coś zmienią!
Chyba Cię powaliło!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUKIZ15 oddolny apolityczny czyli członek partii ktora jest w umowie z PIS 3 Sławomir Janicki matematyk Lublin Członek partii Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro - Strzał w kolano dla kukiz15
Toż nikt nie każe głosować na partyjniaków, są na niej ludzie, którzy są "czyści" ;) wystarczy chcieć poszukać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toż nikt nie każe głosować na partyjniaków, są na niej ludzie, którzy są "czyści" ;) wystarczy chcieć poszukać. 
Czyści jak łza nawet z wiedzy politycznej są wyczyszczeni chyba :P, a Kukiz się skończył w chwili kiedy okazało się, że nic nie ma do przekazania konkretnego. Zresztą PiS to samo obietnice nie do spełnienia a coś co nazywają programem może nas kosztować miliardy dolarów, których nawet nie mają pomysłu skąd wziąć. Zresztą co się dziwić ktoś musi myśleć racjonalnie w partii a tu mamy do dyspozycji przestraszonych bez podstawowej wiedzy ludzi, którzy za nic mają wstyd i moralność. A teraz możecie mnie zlinczować za słowa prawdy :P.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński jest OK.  Warto na niego głosować, Zrobił wiele dobrego dla Ziemi Lubelskiej. Panie Pośle tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...