Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory samorządowe 2018. Kandydaci do Rady Miasta Puławy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 września 2018 r. o 10:22 Powrót do artykułu
Czas na koronację króla. Tyle lat wiernie nam służy rozdając pracę wyborcom, że trzeba teraz docenić to zaangażowanie miłościwie nam panującego oraz jego dworu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie to najbardziej na listach KWW Niezależni Wyborcy brakuje pana Kwapińskiego - pani niezależna Marzanna znalazła na nich swoje miejsce, a pan Artur teraz też niezależny, więc na Listy Niezależnych pasowałby jak ulał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie maj rozbawił mnie pan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam tylko nadzieję że na żadnej z list nie znajdzie się A K inicjały żeńskie nie mylić że znanym melioratorem rowow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na listach u Pawła nie ma Marcina Mizery? Przecież tak się kiedyś kolegowali i jeszcze był z nimi ten operator co na sesjach wszystko nagrywał. My chcemy Marcina !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego na listach u Pawła nie ma Marcina Mizery? Przecież tak się kiedyś kolegowali i jeszcze był z nimi ten operator co na sesjach wszystko nagrywał. My chcemy Marcina !!!!!!!!!!
  Przypominam sobie jak go osmarowywał wielokrotnie w pewnym tygodniku. Dziennik albo wspólnota opisywała jak go szarpał i wyzywał pod urzędem miasta. Więc kiedy sie kolegowali? I z kim jeszcze niby kolegował się Maj? Z Januszem tez?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba Pan wkurzony ma zle wiadomości Pani Liliana pracuje .Znowu kogoś zazdrość zżera i zazdrości. Ta kobieta jest mądra i ładna osoba I to widzę komuś przeszkadza.I z tego co wiem najlepsza biegacza w Puławach .Myślę że w dziedzinie sportu mogłaby wiele zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS tradycyjnie stawia na tuzy intelektu :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie kruk daj Pan spokój czytając Pana wypowiedzi jako kandydata na prezydenta poniza się Pan. Zero jakiejkolwiek logiki mam wrażenie że chce Pan zaspokoić tylko swoje sprawy bo nic Pan Nie mowi o tym co Pan chce zmienić tylko opluwa innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze żeby pujsc i głosować ma całkiem nowych odświeżyć to miejsce proponuję na młodszych innych co przez kilkanaście lat rządzili. Są znani i lubiani uśmiechnięci i gotowi do pracy w różnych dziedzinach prezydent też wypalony czas na zmiany.... Nie patrzcie na partie tylko na osobowość.... Tacy tylko się dogadaja wbrew partyjnoscia i będą dla nas!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głos oddany na pisiorów i ludzi od Grobla to głos ZMARNOWANY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panu Prezydentowi dziękujemy. Nasze miasto jest uzależnione od Zakładów Azotowych a prezydent nie zrobił przez te lata nic żeby uniezależnić miasto choć trochę,natomiast zadłuża nas budową hali na wiele lat.On w tym wieku już się tym nie przejmuje natomiast my młodsi powinniśmy.Poza tym nie stawia na turystykę a Puławy mają potencjał tylko trzeba zacząć działać. Marina jest turystycznie mało atrakcyjna.Nie ma kursów statków między Puławami a Kazimierzem , w Parku nie można nic zjeść ani niczego napić , kładka w Bohotnicy ? , WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to będzie medialna afera. z listy PiS startuje baba, która na lekcje przyniosła uczniom sztucznego penisa. dzieci i rodzice byli oburzeni. baba została przez dyrekcję ukarana a poseł Szulowski bierze kogos takiego na listę? szok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dosyć ,dosyć p.Dziwisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybierac tylko MLODYCH!!! dziadkom po 70-ce DZIEKUJEMY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę siedemdziesięcioletnich dziadków którzy na swoim fachu zjedli zęby niż na nawiedzonych dwudziestoparolatków z czystym CV. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o co chodzi z tymi okregami ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  1. Patrząc na to piękne miasto i myśląc o wyborach, jedno spostrzezenie. Nie ważne ile kto ma lat, jeśli jest dobrym gospodarzem, to po co zmieniać. Pamiętajcie o tym, że ludzi kryształowych nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby w końcu rządził ktoś kto spowoduje, że będzie praca w Puławach. Bo nadal Puławy to dziura w ziemi + zakłady azotowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...