Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory w USA: wyniki głosowania. Donald Trump nowym prezydentem USA!

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 listopada 2016 r. o 08:51 Powrót do artykułu
Lewe pokrętła całego świata wyją z rozpaczy!!! Piękny poranek :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osk - czy piszesz o rozdawnictwie kamienic hanny gronkiewicz waltz? a może o sponsorowaniu fundacji rodzinki komorowskiego, córki szefa TK i nnych lotach samorządu do Izraela?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę pokazać leśnym dziadkom z Państwowej Komisji Wyborczej jak się powinno liczyć głosy w demokratycznym państwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by polska komisja wyborcza liczyła tam głosy wygrało by PSL w USA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janda: Jak Trump nie da kasy na mój teatr to wykreślam USA z państw demokratycznych i jadę tam z parasolkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osk napisał:
gościu 09 03 piszesz że lewactwo się przejadło ,a to g...o prawda ,lewactwo przynajmniej w Polsce ma się doskonale ,pis są większymi i gorszymi lewakami niż kiedyś sld ,takiego rozdawnictwa naszych społecznych pieniędzy w Polsce nie widziałem, tylko w grecji słyszałem o pdobnym rozdawnictwie ,jak się to skonczyło każdy wie ,za pare lat u nas będzie podobnie
Najpierw poczytaj na czym polega ideologoa lewactwa a potem coś pisz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O 16 dzisiaj pod ambasadą w Warszawie protest KOD przeciwko pislamizacji Stanów Zjednoczonych. Uczestnikami będą byli pierwsi - analfabeta kapuś, agent komuch alkoholik i WSIowa marionetka. Ruski sługus donosiciel w czranych okularach w mundurze będzie wspierał przez aaaadama m
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw poczytaj na czym polega ideologoa lewactwa a potem coś pisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że Clinton przegrała nikt nie będzie nas pouczał jak mają żyć Polacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Republikanie zawsze byli bardziej przyjaźni Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by polska komisja wyborcza liczyła tam głosy wygrało by PSL w USA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu 11 09 rzeczywiście zbyt ogólnie nazwałem pis lewakami ,chodzi mi o lewactwo ekonomiczne ,a niestety w tym pis przebił wszystkie poprzednie rządy,myśle że w ameryce jest podobnie za dużo lewactwa ekonomicznego dlatego ludzie którzy mają szacónek do pracy ,a tam jest ich większość wybrali Trampa, mam nadzieje że w tym aspekcie coś tam zmieni ,bo rozdawanie pieniędzy za nic to jest najgorsza krzywda jaką robią rządy społeczeństwu myśląc że robią dobrze, to jest tworzenie ludzi miernych ,leniwych i nie rozwojowych, a jednocześnie rozczeniowych, i to teraz realizuje pis 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze się stało, stąd ten lament lewactwa światowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komisja wenecka do USA oni wiedza wszystko i zablokują ten wybór !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osk napisał:
gościu 11 09 rzeczywiście zbyt ogólnie nazwałem pis lewakami ,chodzi mi o lewactwo ekonomiczne ,a niestety w tym pis przebił wszystkie poprzednie rządy,myśle że w ameryce jest podobnie za dużo lewactwa ekonomicznego dlatego ludzie którzy mają szacónek do pracy ,a tam jest ich większość wybrali Trampa, mam nadzieje że w tym aspekcie coś tam zmieni ,bo rozdawanie pieniędzy za nic to jest najgorsza krzywda jaką robią rządy społeczeństwu myśląc że robią dobrze, to jest tworzenie ludzi miernych ,leniwych i nie rozwojowych, a jednocześnie rozczeniowych, i to teraz realizuje pis
osk napisał:
Koleś popatrz na inne kraje UE szczególnie te czolowe w UE jakie pieniądze wykładają na pomoc socjalną nie tylko dla swoich obywateli ale emigrantom. O takiej kasie z socjalu nawet w Polsce nie można marzyć tyrając po 12 godzin dziennie. Na pewno wiesz ile Niemcy płacą socjalu emigrantom? Co do Grecji to poczytaj na necie a dowiesz się że 80% opowieci o tym jakie ponoć dodatki były tam płacone są wyssane z palca i nie miały potwierdzenia w rzeczywistości. Poczytaj ile kasy na kryzysie greckim zbili bankierzy i firmy z Niemiec oraz bank Goldman Sachs.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
osk napisał:
gościu 11 09 rzeczywiście zbyt ogólnie nazwałem pis lewakami ,chodzi mi o lewactwo ekonomiczne ,a niestety w tym pis przebił wszystkie poprzednie rządy,myśle że w ameryce jest podobnie za dużo lewactwa ekonomicznego dlatego ludzie którzy mają szacónek do pracy ,a tam jest ich większość wybrali Trampa, mam nadzieje że w tym aspekcie coś tam zmieni ,bo rozdawanie pieniędzy za nic to jest najgorsza krzywda jaką robią rządy społeczeństwu myśląc że robią dobrze, to jest tworzenie ludzi miernych ,leniwych i nie rozwojowych, a jednocześnie rozczeniowych, i to teraz realizuje pis
Koleś popatrz na inne kraje UE szczególnie te czolowe w UE jakie pieniądze wykładają na pomoc socjalną nie tylko dla swoich obywateli ale emigrantom. O takiej kasie z socjalu nawet w Polsce nie można marzyć tyrając po 12 godzin dziennie. Na pewno wiesz ile Niemcy płacą socjalu emigrantom? Co do Grecji to poczytaj na necie a dowiesz się że 80% opowieci o tym jakie ponoć dodatki były tam płacone są wyssane z palca i nie miały potwierdzenia w rzeczywistości. Poczytaj ile kasy na kryzysie greckim zbili bankierzy i firmy z Niemiec oraz bank Goldman Sachs.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze przynajmniej pani prezydent bedzie ladna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie "sondażownie" to jeden wielki liberalno lewicowy szajs propagandowy który należałaby zaorać od Ameryki po Europę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kod już na lotnisku - jadą ratować amerykańską demokrację ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawiam sie, że Trump wyprowadzi USA z UE ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...