Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybuch na słońcu wyłączy nam komórki?

Utworzony przez ity, 26 lutego 2010 r. o 14:20
tak mnie mój grzejnik już trącił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie podczas wczorajszej burzy słonecznej goniły dwie anteny satelitarne po placu litewskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='zorz' date='26.02.2010, 15:05:43' post='240710'] mnie podczas wczorajszej burzy słonecznej goniły dwie anteny satelitarne po placu litewskim. [/quote Chyba uciekłeś skoro piszesz, ale do niedzieli zejdź do podziemia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie kopnęła żona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kopnięty napisał:
A mnie kopnęła żona.
Narowista jak to słońce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko komórki. Skutki moga dać się znacznie bardziej we znaki. Gorzej jest z prądem. Polecam: http://infra.org.pl/nauka/wszechwiat/379-s...ny-super-sztorm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po jakich "wielu latach"? Cykl aktywności słońca powtarza się co 7-8 lat. W podobnym cyklu występują zimy i lata "stulecia".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
helios napisał:
Po jakich "wielu latach"? Cykl aktywności słońca powtarza się co 7-8 lat. W podobnym cyklu występują zimy i lata "stulecia".
...... a może to już planeta NIBIRU daje o sobie znać ? A to są tylko pierwsze oznaki zmian jakie szykuje nam kosmos w najbliższych latach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm... planeta zmierzajaca do ziemi?? czy was wszystkich juz zdrowo "kopie" ten kaloryfer?? pomyslcie jak moze planeta z własna grawitacja wyleciec z orbity i zmierzac w okreslonym kierunku?? co ciagnie za soba caly swoj uniwersum? straszne a co do wybuchów słońca, to wybuchy nie powoduja tylko zorzy czy innych drobnych rzeczy pomyslcie skoro ziemia krazy wokol slonca a nie odwrotnie to co moze nam słonce zrobic?? a no duzo podczas ostatniego wybuchu slonca a zdarzylo sie nie dawno w portugalii zaobserwowano tsunami lawiny itp... slonce drodzy internauci potrafi zmienic nasz ekosystem w cos czego nie jestesmy sobie wstanie wyobrazic jesli po nastepnym wybuchu w 2012 jeszcze bd stapac po ziemi to bd dobrze (a co do sloneczka to albo te czeste wybuchy sa oznakiem wypalania sie albo czeka nas widowiskowe ogladanie wybuchu "super nowej" to dla tego naukowcy na calej ziemi sie lękają tych wybuchow).... ZASTANÓW SIĘ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka planeta zmierzająca do ziemi? gdzie ty masz o planecie? plazma, kolego, obłok plazmy i co za różnica, co wokół czego krąży? słońce zniszczy ziemię wcześniej czy później, każdy fizyk i astronom ci to powie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast wypisywać jakieś brednie pożyczcie i PRZECZYTAJCIE (redaktorzy też) ksiązkę "Słońce" Davida Whittehose. Średnio zdolny szympans ją zrozumie. Temat się wam nieuki rozjaśni. Jak słońce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejka się szykuje do biblioteki chyba kupię tik-taki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaaaa masakra ale u mnie widać wielka zorze na niebie pieeekna )))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Nostrdamus~ mnie niezle rozsmieszyl. Wybuch supernowej. haha. jeszce jak to powaznie brzmi poprostu słońce to nie kamień ktory spokojnie lezy. Tam non stop sa wybuchy raz lekkie a czesto troche mocniejsze. w zadnym razie to nam nie zagraza. Mam nadzieje że chociaz zorze sobie zobacze jutro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieżycie w to?? Oni zapowiadają koniec świata??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wy jestescie "ograniczeni" Prawdziwy koniec dopiero przed nami-nie dziś nie jutro "Jeszcze"! To zjawisko nie uniknione ., wybuch słońca tylko spowoduje pewne zakłucenia, ale myśle że i tak oprócz tego co piszą i mówią media, będą i inne jeszcze negatywne skutki. Najgorsze jest "przebiegunowanie" które też nas czeka! A skutki co nie widzicie? Co już się dzieje, powodzie, trzęsia, powodzie, gorace lato z wichurami, trabami powietrznymi.... Przecież slońce i wszystko co dzieje się wokól nas ma olbrzmi wpływ na nasze życie..........na wszystko Będzie katastrofa..........globalna..........totalna( ale nie jutro) to jedno jest pewne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wy jestescie "ograniczeni" Prawdziwy koniec dopiero przed nami-nie dziś nie jutro "Jeszcze"! To zjawisko nie uniknione , wybuch słońca tylko spowoduje pewne zakłucenia, ale myśle że i tak oprócz tego co piszą i mówią media, będą i inne jeszcze negatywne skutki. Najgorsze jest "przebiegunowanie" które też nas czeka! A skutki co nie widzicie? Co już się dzieje, powodzie, trzęsienia ziemi, tsunami, gorace lato z wichurami, trąbami powietrznymi.... Przecież slońce i wszystko co dzieje się wokól nas ma olbrzmi wpływ na nasze życie..........na wszystko Będzie katastrofa..........globalna..........totalna( ale nie jutro) to jedno jest pewne.... kiedyś ten świat musi się przecież skończyć, a my ludzie zapewne przyczynimy się w szczególności do tego... Za duże ciśnienie, tępo życia..................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasnowidzka32 napisał:
Ale wy jestescie "ograniczeni" Prawdziwy koniec dopiero przed nami-nie dziś nie jutro "Jeszcze"! To zjawisko nie uniknione , wybuch słońca tylko spowoduje pewne zakłucenia, ale myśle że i tak oprócz tego co piszą i mówią media, będą i inne jeszcze negatywne skutki. Najgorsze jest "przebiegunowanie" które też nas czeka! A skutki co nie widzicie? Co już się dzieje, powodzie, trzęsienia ziemi, tsunami, gorace lato z wichurami, trąbami powietrznymi.... Przecież slońce i wszystko co dzieje się wokól nas ma olbrzmi wpływ na nasze życie..........na wszystko Będzie katastrofa..........globalna..........totalna( ale nie jutro) to jedno jest pewne.... kiedyś ten świat musi się przecież skończyć, a my ludzie zapewne przyczynimy się w szczególności do tego... Za duże ciśnienie, tępo życia..................
Taki nick i taakie błędy ortograficzne! O tempora......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=P5Qv7tJtiyw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...no mnie sie wydaje że ten 2012 rok jest całkiem realną datą na zejście tego świata ze "świata".może powinni to poddać pod głosowanie w tym parlamencie europejskim??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...