Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A teraz "nieroztropnie  wyciąć wojtowi j....ja"  Ja  p.....   lę co za wiocha 200 letnie  akacje _kryminał  będzie nie odpóścimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest jak się jara byle co ... o wójcie mówię !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w d.. się przewraca - konserwator zabytków do drzew się wtrąca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może wytnijmy zabytkowe drzewa również w województwie mazowieckim jak te obok Platerowa - na tym zdjęciu http://www.ejerzyk.pl/fotki_wojewodztwo_mazowieckie.php?zdjecie=gorki_zabytkowa_aleja_lipowa bo szpecą krajobraz....   Pamiętam, że w Krzyczewie obok Terespola była piękna aleja akacji, ale później też została wycięta i rośnie teraz tam kukurydza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bez zgody konserwatora zabytków pod siekierę poszło tam ponad czterdzieści 200-letnich drzew."   ... jaki problem ? Za wycięcie 1 rachitycznego drzewa grozi kara nawet 10 tys. PLN. Tu za wycięcie ponad 40 sztuk będzie kara z pół miliona, a pewnie i więcej, bo to drzewa 200-letnie. Kosztami obciążyć tych co wydali pozwolenie na wycinkę. Niech idą z torbami. ............................. Tyle, że w Polsce urzędas nie ponosi finansowej kary za swoje bezprawne decyzje. Taki mamy klimat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wez to kurde po romb jak to takie stare !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chory kraj. Nie można wyciąć chwastów bez zgody konserwatora. Moje drzewa moja sprawa. Niedługo będziemy płodzić dzieci na dźwięk dzwonów i za zgoda proboszcza, .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś dziedzic sadził bo miał wyczucie estetyki, dziś prawdopodobnie potomki jego służby wycinają, kiedyś dwór był przykładem do naśladowania a dziś co lub kto, dlatego tu drzewa a w kraśniku dowrek z 17 wieku został rozebrany. ponoć ma być złożony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chory kraj. Nie można wyciąć chwastów bez zgody konserwatora. Moje drzewa moja sprawa. Niedługo będziemy płodzić dzieci na dźwięk dzwonów i za zgoda proboszcza, .
Faktycznie twoja? To twoi przodkowie sadzili te drzewa? Czy może jesteś jednym z tych, co to rozkradli, zagrabili i uważają, że kradzione to ich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dowalic urzędasom!!!  robia co chca na własną korzyśc!
A do kogo  pojechało drewno z wycinki?
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKANDAL!!!!! HANBA WYSOCE KARYGODNA!!! Żądam ukarania dotkliwego tych, którzy dopuścili się wycięcia tak cennej alei drzew oraz tych, którzy na to zezwolił. To BYLA ZIELONA PERŁA KRAJOBRAZU! !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...