Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyciskarki wolnoobrotwe czy sokowirówki? W czym przygotujesz zdrowsze soki?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 listopada 2018 r. o 12:07 Powrót do artykułu
Jeśli wyciskarka to tylko pionowa i firmy która ma doświadczenie i prestiż. Sam zakupiłem wyciskarkę marki Hurom ***s://***terapiasokami.pl/wyciskarka-hurom-hz-alpha i powiem, że wyciskarka warta jest tych pieniędzy. Jest cicha, wydajna i nie trzeba za każdym razem ją rozbierać aby umyć, wystarczy przepłukać wodą (mycie wyciskarki robi się na koniec dnia). Pulpa czy wytłoczyny są praktycznie suche, a sok klarowny i wyrazisty w smaku (jest manetka do regulacji gęstości soku). Z łatwością radzi sobie z produktami liściastymi w odróżnieniu do sokowirówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam sokowirówkę i przygotowuje w niej zdrowe soki. U mnie się nie piję gazowanych napoi. Tylko cisowiankę niegazowaną albo soki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesienną porą takie soki z wyciskarki to źródło witamin! Sam mam w kuchni wyciskarkę Slow Juicer i jestem z niej bardzo zadowolony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam wyciskarkę Philipiaka i nieskromnie powiem że sobie ją chwalę. Solidne wykonanie , duży otwór do wkładania produktów i co ważne wygodny dostęp do mycia. Co do meritum to soki robi pyszne i klarowne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam kiedyś wyciskarkę, ale niestety po pół roku padł silnik. A nie należała do najtanszych. Teraz korzystam z soków na ***juicebyprzelom.pl. Są to soki w 100% naturalne i zdrowe. No ale jest to rozwiązanie bardzo tymczasowe, bo te soki można stosować krótki okres czasu i są dosyć drogie. Także za jakiś czas chyba wrócę do wyciskarki, ale muszę poszukać czegoś sensownego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na moim przykładzie mogę stwierdzić że pyszne i zdrowe soki niekoniecznie muszą tylko pochodzić z wyciskarki. Ja do ich zrobienia używam blendera Milano Storm Speed który posiada również inne funkcje niedostępne dla wyciskarek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten blender Milano Storm jest kielichowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Ewelina, blender STORM PHILIPIAK MILANO HIGH SPEED to blender kielichowy. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem że z reguły blendery kielichowe mają większą moc od ręcznych. A ile watów ma ten Philipiaka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Kris, blender Storm Philipiak Milano High Speed ma moc 1000 W. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dawna mam ugruntowana opinię na ten temat. Zdecydowanie wyciskarka. Wyciska sok w stu procentach , moja wyciskarka philipiaka radzi sobie doskonale z warzywami liściastymi również.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dawna mam ugruntowana opinię na ten temat. Zdecydowanie wyciskarka. Wyciska sok w stu procentach , moja wyciskarka philipiaka radzi sobie doskonale z warzywami liściastymi również.
 Za ile nabyłaś taką wyciskarkę? Gdzie ją można obejrzeć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Moreno, wyciskarkę Slow Juicer Philipiak kupisz za kwotę 2800 zł. Jest ona dostępna w naszym sklepie internetowym ***s://***shop.philipiakmilano.pl lub salonach stacjonarnych. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupiłem tą wyciskarkę w salonie philipiaka. Jak dotąd bardzo dobrze się sprawdza. Uwielbiam świeżutkie soki, które w niej przygotowuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że wyciskarka jest lepsza od sokowirówki. Wg. terapiasokami.pl/dlaczego-warto-pic-soki, wyciskarka wyciśnie sok nawet z produktów liściastych (szpinak, jarmuż, pokrzywa) czego sokowirówka nie zrobi. Poza tym nie trzeba za każdym wyciśnięciem myć tylko wystarczy przepłukać. Dzięki wolnym obrotom silnika mamy więcej witamin i enzymów. Niedawno kupiłem Huroma i jestem mega zadowolony. Soki smakują niebiańsko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...