Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wygrała plebiscyt Wychowawca Roku 2010: Nauczyciel musi czuć bluesa

Utworzony przez aga, 7 czerwca 2010 r. o 13:08
Ewelina!!! Serdeczne gratulacje!!! Całusy i uściski w najbliższy czwartek!!! Pozdrawiam i bardzo się cieszę z Twojego sukcesu, Kobieto!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę pomniejszać sukcesów w pracy początkującej nauczycielce z tak krótkim stażem ale myślę, że na lubelszczyźnie jest wiele oddanych nauczycieli z większą skromnością. Pozdrawiam Nie nauczyciel. Ps. Doktorat nie pomoże tej pani w nauczaniu i wychowywaniu dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takimi właśnie słowami zabija się w młodych ludziach aktywnośc, kreatywnośc i chęć działania...po prostu lepiej się nie wychylać ,a ponarzekać, pozazdrościć i poszukać wad, bo każdy z nas je ma, nawet ten z doktoratem , profesurą i ten zwykły człowiek jak ja- to jest chyba cel niektórych ludzi w zyciu- współczuję ..doktorat może i nie pomoże, ale też i nie zaszkodzi...jak chce niech się rozwija i poszukuje możliwości w swoim życiu, bo warto mieć marzenia, plany i godne cele w życiu. Gratuluję!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...