Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wykupił ogłoszenie: Dziękuję za bolesny poród mojej żony i średniowieczne metody

Utworzony przez Gość, 30 października 2009 r. o 16:17
Niestety nie ma tak dobrze, żeby rodzić i nic nie czuć,ale jest to ból który zapomina się w chwili narodzin.Myślę, że pacjentce bardziej chodziło o zainteresowanie się lekarza przebiegiem porodu. Najczęściej z tego co wiem to interesują ich tylko ,,ich'' pacjentki. Nie dziwię się mężowi ...POMYSŁ SUPER
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_emoticons/default/biggrin.gif LEKARZYNA JEST BARDZO SMIESZNY .GDYBY TAKI NUMER WYWINIŁ ŻONIE JAKIEGOŚ DYGNITARZA TO BY JUŻ NIE PRACOWAŁLUB ŻONIE JAKIEGOŚ MAFIOZY TO BY JEGO ....POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH TAKICH LEKARZYKÓW... http://forum.dziennikwschodni.pl/public/style_emoticons/default/blink.gif
Ostatnio edytowany 10 stycznia 2013 r. o 09:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ale jest to ból który zapomina się w chwili narodzin" ?????????????? JA TO PAMIETAM DO DZIS - MINELO 15 LAT !!!!!
jp napisał:
Niestety nie ma tak dobrze, żeby rodzić i nic nie czuć,ale jest to ból który zapomina się w chwili narodzin.Myślę, że pacjentce bardziej chodziło o zainteresowanie się lekarza przebiegiem porodu. Najczęściej z tego co wiem to interesują ich tylko ,,ich'' pacjentki. Nie dziwię się mężowi ...POMYSŁ SUPER
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam .... [bratanek ministra finansów ] to bardzo mściwy człowiek .Dla niego nie ważne że synek urodził się zdrowy mści sie na lekarzu .Ma paskudny charakter .to jego druga żona .U swoich usługodawców zamawia małe usłógi za które płaci [w ten sposób zdobywa zaufanie ] potem zamawia za duże pieniądze i kontakt się urywa .
Ostatnio edytowany 10 stycznia 2013 r. o 09:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam ...osobiście to krętacz a ten artykuł to zemsta na lekarzu na swojej byłej żonie też się mścił .
Ostatnio edytowany 10 stycznia 2013 r. o 09:23
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez takie teksty wiele kobiet nie będzie chciało mieć dzieci, bojąc się bólu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...