Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wymiana waluty na wakacje - gdzie najtaniej?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lipca 2018 r. o 22:00 Powrót do artykułu
Najtaniej wychodzi wymiana na Pluskantor. Wymieniałam u nich przed urlopem i w porównaniu z wymianą w kantorach stacjonarnych, jestem kilka stówek na plusie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno najtaniej będzie w kantorze internetowym. Jest och bardzo dużo na rynku, więc można porównywać i wybierać. Sam już tego nie robię teraz bo już ponad 2 lata kupuję walutę przez Amronet, mam już 100% pewności że realizacje tu są szybkie i przez cały czas pod kątem cen ten kantor jest w stanie zaoferować najlepsze kursy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też wymieniam przez internet - w Cinkciarzu. To pierwszy kantor internetowy i jakoś mam do nich zaufanie, a kursy walut mają znacznie lepsze niż w kantorach stacjonarnych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na wakacje czy w jakimkolwiek innym celu popieram Wasze zdanie- w kantorze internetowym najkorzystniej. Jak w tym roku na gieldawalut.com kupowałem EUR kurs był o ponad 27 gr lepszy niż w banku, z kantorem stacjonarnym w ogóle nie ma co porównywać, różnica by była jeszcze większa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Początkowo zastanawiałam się czy jeśli sporadycznie wymieniam walutę, bo maks. 3 razy w roku to czy faktycznie e-kantor będzie dla mnie dobrą opcją. Przekonałam się że tak, już 2 razy kupiłam EUR na platformie Amronet. Po pierwsze taniej niż kiedykolwiek wcześniej, po drugie kantor nie wymaga żadnej częstotliwości przewalutowań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bywa często tak że kantory w tym tez internetowe mają bardzo podobne kursy dlatego też powinno się ponadto spojrzeć na koszt i zorientować się gdzie walutę wymienimy sprawnie,bo co z tego jesli będzie tylko tanio, a się nie doczekamy kasy na koncie na czas? takich niespodzianek na pewno nie ma w Pluskantor.pl- klikam i przewalutowane, za moment wysyłam przelew, ktory dochodzi na konto maksymalnie w pierwszej możliwej sesji, a jeśli ma się rachunek w tym samym banku co kantor to w parę minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogólnie najkorzystniej jest wymieniać online. Ja w dobrykantor.pl spłacam i kredyt i wymieniam na bieżąco. Przy wiekszych kwotach zawsze jest mozliowść dodatkowej negocjacji mimo, że maja na start rabat 20%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewątpliwie w kantorach internetowych, widzę że ludzie są coraz bardziej tego świadomi. Sam przeszło rok jedynie z bezgotówkowych przewalutowań korzystam, nie tylko na wyjazdy wakacyjne zresztą. Na Gieldawalut.com kursy na pierwszy rzut oka prawie od rynkowych się nie różnią, natomiast prowizję na stało obniża cashback, a na dzień dobry obowiązuje rabat aż 80% przez miesiąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co prawda już po wakacjach, ale ja właśnie dopiero w połowie października będę wyjeżdżał na urlop. Pieniądze na wyjazd wymieniem online w kantorze Amronet, bo tak robię co roku. Mają najkorzystniejsza ofertę no i mam do nich zaufanie, bo do lat są na rynku i nigdy nie miałem z nimi problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam Pluskantor.pl, nawet na wakacje last minute zdążysz z zakupem waluty, bo u nich to działa w ten sposób, że jeśli nie masz kasy wpłaconej do portfela w kantorze przewalutować środki i tak możesz, a płatność regulujesz później. Przy tym dzieje się wszystko a chwili na chwilę. Wymieniasz- czyli po prostu klikasz, w ciągu sekundy masz środki w innej walucie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie planuję co prawda wyjazdu za granicę, jednak wiem gdzie korzystnie można na taki lub inny cel przewalutować pieniądze- gielawalut.com. To bardzo fajna platforma, szybka, rewelacyjne kursy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wakacje, urlop czy inny cel-polecam Amronet. Kantor od lat utrzymuje się w czołówce, m.in. ze względu na korzystne kursy i wiele praktycznych opcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyjeżdżam za granicę ale doradzić chyba mogę, bo w celach biznesowych często kupuję EUR. Najoszczędniej mi się udaje przez pluskantor.pl , bez ryzyka, bez stresu. No i bez zbędnych czy ukrytych kosztów, nie ma tu np. prowizji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny kantor wybrałeś:) Wiesz co mi się w pluskantor.pl najbardziej spodobało? Opcja jakiej nie spotkałem w szeregu innych e-kantorów, czyli odroczona płatność. Daje mi to możliwość zakupienia waluty w każdej chwili dosłownie, nie muszę czekać aż wpłata z banku w kantorze sie zaksięguje:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam już od dawna swój sprawdzony kantor - Amronet i zawsze tam wymieniam pieniądze. Czasami po cenie kantorowej, czasami w wymianie społecznościowej. W każdym wypadku wymiana jest korzystna, a przede wszystkim bezpieczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo po nowym roku wybieramy się na rodzinne ferie z dziećmi do Austrii. Ja planuję na GIeldawalut.com wymienić walutę, z tego co zauważyłam, bardzo dobrą cenę EUR daje ta platforma praktycznie przez cały czas. A konto mam w PKO BP więc nie zapłacę też ani grosza za przelew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My wymieniliśmy już jakiś czas temu na Cinkciarzu, bo bałam się, że na początku roku kurs będzie wyższy i trochę stracimy. Także przygotowani na ferie, także w austraickich górach :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak w kantorach internetowych przed wakacjami największy ruch, ale wydaje mi się że i teraz przed świętami sporo osób wymienia pieniądze, bo robi zakupy na zagranicznych platformach zakupowych. Przynajmniej ja tak robię:) A pieniądze wymianiam na Amronet, bo to sprawdzony kantor z bardzo korzystną ofertą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O urlopie za granicę nie myślę teraz, spłacam kredyt w CHF, a to wymaga ode mnie bardzo rozważnego planowania wydatków. Wspomniana tu internetowa wymiana waluty pomaga mi jednak właśnie w tym kontekście. Kupując CHF na Gieldawalut.com dużo lepiej wychodzę niż na przewalutowaniu bankowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walutę wymieniam cały rok, niezależnie od urlopowych planów. Tym bardziej więc zależy mi na tym aby kupować jak korzystnie. Wybór Pluskantora okazał się świetny. Pluskantor.pl daje mi i oszczędność finansową i zapewnia szybkość wymiany waluty. Bezpieczeństwo również na odpowiednim poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...