Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki matur 2010 online. Ściągnij PDF

Utworzony przez fanta, 29 czerwca 2010 r. o 15:31 Powrót do artykułu
W chwili obecnej przekroczony został limit 25640 użytkowników w systemie. Proszę spróbować później. Przepraszamy za utrudnienia. Do rana beda siedziec W kazdym razie ide do szkoły. Pozdro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już po wynikach Ale oczywiście do systemu się nie zalogowałam, tylko pojechałam do szkoły. No ale to jest naprawde troche porąbane, żeby teraz było ponad 25 000 osób zalogowanych, a mnie nie chciało przy 3 000 zalogować . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AAAaaaaaaaa !!!!!!! Udało się !! Wreszcie się zalogowalam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe napisał:
A ty jesteś w stylu solidarnym, tak? zajrzyj sobie do słownika maturzysto zanim zaczniesz bredzić, życzę Ci faila z polskiego.
Życzenia na poziomie Palikota - można mnie jeszcze zastzrelić i wypatroszyć. Błędów ortograficznych nie widzę, stylistycznie gorzej, bo wstawiłem ze zmęczenia i nerwów dwa razy "na" w ostatnim zdaniu. W każdym razie powodzenia życzę, ja zdałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie to trzeba sie zalogować żeby sprawdzić wyniki???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a gdzie to trzeba sie zalogować żeby sprawdzić wyniki???
o matko...!! powidzenia Ci żuyczę... www.oke.krakow.pl, następnie OBIEG i zaloguj się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej a jak ktoś nie zdał przedmiotu dodatkowego to ma zdana maturę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiemm napisał:
hej a jak ktoś nie zdał przedmiotu dodatkowego to ma zdana maturę?
no raczej )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skad mam wziac haslo do nr pesel ?? ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie z karteczki ktora powinni Ci kiedys dac w szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tal tylko ze ja skonczylem szkole 3 lata temu xD poprawkowa mature zdawalem i na bank nie znajde tej karteczki ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darex napisał:
tal tylko ze ja skonczylem szkole 3 lata temu xD poprawkowa mature zdawalem i na bank nie znajde tej karteczki ;/
No to masz kolego problem . . . Najlepiej udaj się do szkoły, a miła pani w sekretariacie (o ile twoja szkoła taką posiada ) napewno Ci pomoże Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sekretariacie jest bardzo mila Pani xD tylko jest jeden problem, wlasnie musze zaraz wyjezdzac do pracy a wracam o 18 i nie mam kiedy ;/ dlatego tak zawziecie szukam na necie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdego roku generowane są nowe hasła dostępu do kont osobistych uczniów - także tych poprawiających wyniki. Nic nie da odszukiwanie karteczki z hasłem z lat poprzednich. Musisz zgłosić się do sekretariatu lub liczyć na wyrozumiałość i poprosić o przedyktowanie hasła telefonicznie. Życzę tylko lepszych wyników niż poprzednie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...