Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki matur 2011 w internecie

Utworzony przez qwe, 29 czerwca 2011 r. o 17:44 Powrót do artykułu
bio: 73% che: 72% z chemii myślałam, że będzie gorzej. z biologii myślałam, że będzie zdecydowanie lepiej. chyba w przyszłym roku będę musiała poprawiać. wybiera się ktoś na biotechnologię? myślicie, że mam jakiekolwiek szanse..;/ zostawiam swoje gg, jakby ktoś chciał się wyżalić, że ma rok w plecy: 7176927;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matma podstawa 80% matma rozszerzona 30 % (nie jest źle ) polski 69% angielski 68% jupi geografia 55% bez nauki pozdrawiam i życzę powodzenia tym którym się nie udało.... trzymajcie się jakoś :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pao, a tu się zdziwisz, bo wykładowcy będą cię traktować jak nieuka, ktory placi za studia, bo nie dostal sie na dzienne. Taka prawda, takie realia na polskich uczelniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej. Mozecie sie smiac ze tuman ze mnie, ale tak jest jak sie idzie z kacem na mature... mam 14,5 punkta z angielskiego, czyli 29%. Brakuje mi pół punkta... Chciałbym napisac jakies pismo albo cos zrobic o wgląd w prace i moze sie gdzies znajdzie ta połówka punkcika tylko jak to zrobic ? Jakby ktos wiedział to prosze o info Oke Kraków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maturakrk napisał:
tylko jak to zrobic ? Jakby ktos wiedział to prosze o info Oke Kraków.
Zapytaj tu: http://www.oke.krakow.pl/inf/staticpages/index.php?page=email
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oki, juz pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuźwa......nie zdałam tej po...... przekletej posranej porabanej glupiej nic nie znaczacej stajacej na drodze matmy ktorej nie ogarniam i ciul mi z tego ze wszystko mam pozostale na 80 %......ohhhh jak ja lubie ten przedmiot chyba mnie za chwile cos wezmie wszystko pic na wode.....:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że nie ma A M N E S T I I !!!!!! ZABRAKŁO 2 PKT.!!! MATMA NIE ZDANA SZKODA ŻE NIE MA PANA GIERTYCHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fuck i mam po studiach w dodatku bo dzwonie se na uczelnie i sekretareczka cos bredzi ze na druga rekrutacje na ten kierunek gdzie ja chce isc na pewno nie bedzie naboru...a teraz bym sie dostala pewnie bo mam z tego ponad 80.....ja nie moge wszystkich tych madrych ktorzy to wymyslili tam w tym rzadzie ogolic i do przedszkola jeszcze raz zeby zdawali matme matoly glupie oni sie nadaja nie wiem gdzie rrrrrrrrrrrrrrrrrrr ciesza mambe......a z ta Hall to bym przeprowadzila rozmowe.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja zdalam i sie ciesze a wam zycze powodzenia w sierpniu trudne bylo takze nie ma sie co dziwic ze tak malo osob zdalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Nie zdałeś matury??? SPRAWDŹ: www.niezdalemmatury.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zdałeś matury??? SPRAWDŹ: www.niezdalemmatury.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zdałam mature i idę na studia. mimo ze matematyka była trudna to dałam rade
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zdałeś matury??? SPRAWDŹ: www.niezdalemmatury.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 32 z 32

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...