Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tamci przyszli mimo że ich nie zapraszałem, zabrali mego współlokatora starszego brata w wieże, mogłem coś zrobić nie wiem bo stałem jak sparaliżowany z karabinem wycelowanym w moją głowę, czy powinienem oddać życie poświęcić rodzinę gdy inni mieli to gdzieś nie wiem. Czy gdyby to było na odwrót i starszy brat by był na moim miejscu a ja na jego czy by o mnie walczył nie wiem .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kompletna nieprawda. Niestety kiedy na Polskę napadali Rosjanie, w 1920 oraz w 1939 roku, było tak, że dziwnym trafem niektórzy przedstawiciele ludności żydowskiej zasiadali w lokalnych, prorosyskich władzach gnębiących Polaków. Tak było np. na Podlasiu w 1920 roku. Mówią o tym źrodla historyczne, to jest fakt historyczny. Zrównywanie Polaków z okupantami niemieckimi jest głupie i niedorzeczne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Pan doda, panie Opryński jeszcze Żydów z wyspy Korfu, których wydali ich ateńscy bracia - Żydzi. Pociąg z nimi do niemieckiego obozu koncentracyjnego na ziemiach Polski - do Oświęcimia, wyjątkowo, przez Polskę pod okupacją niemiecką, Deutsche Bahn przetransportował gratis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za opluwanie Polaków ten teatr nie powinien dostać ani grosza dotacji. Niedawno w TVP Lublin ten facet opowiadał podobne bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...