Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek Beaty Kozidrak, samochód wypadł z drogi

Utworzony przez kolka, 20 grudnia 2010 r. o 09:40
Fenomen Grabarczyka i lubelskich samorządowców ich dopadł. A na ten nawet ABS i zimówki nie radzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zaśpiewa "Donek nie daruję ci tej drogi"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te ryki to popier***ony odcinek drogi trzeba przyznac. Nie tak dawno skrzywilem tam felge w aucie bo jacys drogowcy na odcinku ktory remontowali nie oznaczyli dziurska metr od pobocza !! gdybym nie spieszyl sie na lotnisko to zadzwonilbym na policje i by mi je***i kase oddali z nawiazka szmaty ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nius dnia nie ma o czym juz pisac ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech podziekuje oszustom z PO i von Tuskowi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasy jak lodu w Grenlandii, kupią sobie nowe auto. Dobrze,że obrażeń nie mieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem dla zespołu Bajm, ale wielka mi sensacja. Nieraz w zimie lądowało się w zaspie, ktoś pomógł wyciągnąć samochód i jechało się dalej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Styl jazdy Pana Pietrasa, z którym wielokrotnie spotykałem się na drodze pozostawia bardzo dużo do życzenia -zwłaszcza w dziedzinie bezpieczeństwa i kultury jazdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bosche ! co to się wyprawia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze Budka suflera sobie felgę rozwali to może POlitycy pomyślą o ekspresówce ;-)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKI PREZYDENT TAKIE DROGI I KOLEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...