Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na al. Witosa. Toyota dachowała

Utworzony 25 września 2015 r. o 12:08 Powrót do artykułu
i przy prędkości 70km/h - bo tyle jest tam dopuszczalne- az tak go zarzuciło że dachował, tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wprawdzie samego dachowania nie widziałem,ale w tym miejscu często bywa,że jakiemuś pierdolcowi się spieszy i zajeżdża drogę.Często tamtędy jeżdżę i często widzę takie obrazki.CZasami to nawet nie ma możliwości zapiać numeru rejestracyjnego pirata.Oj przydał by się w pobliżu nieoznakowany radiowóz aby wreście zrobiono porządki z idiotami.A może straż miejska (największa grupa nierobów za społeczne pieniądze) którzy stracą uprawnienia do ustawiania radarów zaczną tam patrolować teren?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i przy prędkości 70km/h - bo tyle jest tam dopuszczalne- az tak go zarzuciło że dachował, tak?
  Tak gimbusie. Gdybyś miał elementarne bodaj pojęcie o prowadzeniu samochodu - wiedziałbyś, że do takiego wypadku wystarczy jeszcze mniejsza prędkość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
70 km/h śmiechu warte. Dobrze, że innym krzywdy nie zrobił. Widziałem jak ten młodzieniec szalał po parkingu Auchan (kiedy pakowałem zakupy do bagażnika), potem pognał Witosa jakby go diabeł gonił. Gdy dojechałem do zakrętu już leżał na dachu. Widząc jego wcześniejsze wyczyny jakoś nie mogę uwierzyć, że jechał zgodnie z przepisami a winę ponosi inny kierujący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...