Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na Farmie Iluzji. Poszkodowani to osoby uczestniczące w wycieczce WTZ w Mełgwi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 października 2019 r. o 19:18 Powrót do artykułu
Ja unikam tego typu miejsc, zbyt niebezpiecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jaka była przyczyna tego opisanego wypadku. Ale tam się jakaś inspekcja powinna dobrze przyjrzeć w jakim.stanie technicznym sa te pożal się Boże atrakcje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po taniości wszystko. Kontrole w takich parkach zanim będzie tragedia jak w tych escaperoom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciężko jest tą tratwę przewrócić, musieli by wszyscy z jednej strony stać i się jeszcze wychylić, czego robić nie można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jak barany korzystaja z tego a oberwie niestety właściciel za durnych ludzi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plywalam na tej tratwie wielokrotnie. Przewrócić ja to naprawdę wyczyn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto zwrócić uwagę na to, że korzystali z atrakcji uczestnicy WZT czyli osoby niepełnosprawne intelektualnie w różnym stopniu!! Pracowałam w takim miejscu. Nie podjęłabym ryzyka aby wejść sama z podopiecznymi na tratwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę rodzinę kobiety o kontakt, mój e-mail: monika1510me@popk.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej w domu siedzieć. Na ulicę też radzę nie wychodzić bo tam dopiero nie bezpiecznie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...