Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A gdzie deska, w tej superkaretce. Wskazania do kołnierza były a do deski już nie ? Dziwne ratownictwo, i to jeszcze kareska "S"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale patrzcie - torebki nie wypuściła :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jeszcze razy będą potracenia na przejściach? Dopóki Drogówka nie wróci ze schetynówek na ul. Lublina. Zmiana komendanta a trotuary dalej mają swą pracę w nosie. Znajdzie PRAWDZIWA WŁADZA W KOŃCU?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałam ten wypadek, stałam na światłach i moją uwagę zwróciła ta dziewczyna, najpierw zderzyła się z kobietą idącą chodnikiem (pani zeszła z przejścia dla pieszych ) a ta dziewczyna WBIEGŁA na przejście i w tym momencie wyjechał z za zakrętu samochód- nie było szansy żeby ją zobaczył ponieważ ona WBIEGŁA współczuję kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyna śpieszyła się na jakieś spotkanie, także mogła chłopakowi wbiec pod koła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widziałam ten wypadek, stałam na światłach i moją uwagę zwróciła ta dziewczyna, najpierw zderzyła się z kobietą idącą chodnikiem (pani zeszła z przejścia dla pieszych ) a ta dziewczyna WBIEGŁA na przejście i w tym momencie wyjechał z za zakrętu samochód- nie było szansy żeby ją zobaczył ponieważ ona WBIEGŁA współczuję kierowcy.
twoja opinia będzie bardzo pomocna dla śledczych ponieważ winą obarczany jest kierowca a policja nie wierzy że jej nie widział jak wbiegła na przejście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sobie dziewczyna zrobiła prezent na dzień kobiet hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jeszcze razy będą potracenia na przejściach? Dopóki Drogówka nie wróci ze schetynówek na ul. Lublina. Zmiana komendanta a trotuary dalej mają swą pracę w nosie. Znajdzie PRAWDZIWA WŁADZA W KOŃCU?
Myślę że w wielu przypadkach jest to winą pieszych, nie zwracają wcale uwagi na drogę tylko włażą jak święte krowy za przeproszeniem. Nie ma 100% winy, zawsze ktoś coś zrobi nie tak...Wystarczy czasem postać z boku i popatrzeć jak zachowują niektórzy się piesi przechodząc przez drogę. A obowiązkiem tak kierowcy jak i pieszego jest baczne obserwowanie drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...